Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért nézik le, ha...

Egyesek miért nézik le, ha valaki "csak" barátnő vagy élettárs? Főleg azután, hogy őket elvették, miért lesznek lenézőek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem nézem le őket, de amikor kézzel lábbal a házasokat szidják akkor ne csodálkozzanak ha azt kapják vissza is.
2013. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Manapság már tényleg ennyire nem tudják elfoglalni magukat az emberek? Aki nem házas, lenézi a házasokat, aki meg házas a nem házasokat??? Kit érdekel, hogy más össze van-e házasodva vagy nem? Az égvilágon senkinek semmi köze hozzá, mindenki törődjön a maga életével.
2013. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Mert aki szeretne férjhez menni, úgy gondolja hogy az egy kapcsolat beteljesülése, legmagasabb szintje. Szerintük ha egy kapcsolatból ez hiányzik, az kevesebbet ér mint a házasság, és így az a nő akit nem vesznek el szintén kevesebbet ér.


Szerintem próbálj ne foglalkozni velük. Az, hogy visszatámadsz hogy de úgyis elválnak, a házasság csak egy papír stb nem jó "védekezés".

2013. aug. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Ha a baratnod balesetett szenved es az intenziv osztalyra kerul, teged nem engednenek be hozza mert "csak" a baratnoje vagy ha a felesege lennel kaphatnal felvilagositast az allapotarol de igy semmit!

Szoval nem szamitasz csaladtagnak, nem vagytok egy csalad. Viszont ha hazasok lennetek .....

2013. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, ez hülyeség. Kórházba pont beengedik a "csak" barátot, élettársat is. Legalábbis engem beengedtek, pedig még csak együtt sem éltünk.

A másik, hogy már a szolgáltatók, bankok sem adnak ki adatokat a házastársnak. Ezt pont a héten sikerült megtapasztalnom.

2013. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
4. Ok, és? Ennek mi köze ahhoz, hogy az egyik tábor lenézi-e a másikat, vagy sem???
2013. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

Mi a koze?

Ha mar egy "hivatalos" helyen is sem szamit hogy ok baratok, akkor mert miert varja el masoktol hogy elfogadjak.

Intenziv osztaly, ez fontos, mert a baratnom elettarsanak most volt motorbalesete es csak az anyukajanak adtak felvilagositast .

2013. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Na ezt jol leirtam :)
2013. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt értem, de annak, aki házas, nem mindegy hogy mások összeházasodtak-e? Miért kéne lenézni? Mi köze hozzá? (Amúgy én házasságpárti vagyok, de nekem édes mindegy ki mit csinál, ettől nem nézem le őket, akik nem házasok.)
2013. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, hagyjuk ezt a kórházazást. Bemondás alapján működik, mégis honnan lenne apparátus ellenőrizni, hogy tényleg házastárs valaki?

Még azonos nemű barát is mondhatja, hogy bejegyzett élettárs - ellenőrizzék le. Nem fogják, bemondás alapján megy.


Házas vagyok, de gyűrűt nem hordunk, nevet nem vett fel egyikünk sem. Van házassági anyakönyvi kivonatunk, de azt a bőrkötéses A4-es dokumentumot érthető módon nem hurcoljuk magunkkal (főleg, hogy csak 1 db van belőle). Szóval mi alapján döntenék el bárhol, hogy házasok vagyunk?

Ha kórházba kerülök és a férjemet mondjuk munkából ugrasztják, gondoljátok, hogy hazamegy megkeresni a soha elő nem vett (én se tudom hirtelen hol tartjuk) házassági anyakönyvet, hogy becígölje?

Ha meg eszméletemnél vagyok, akkor BÁRKIT megjelölhetek értesítendő személyként és bárkinél kérhetem, hogy őt ne engedjék be. Akár a házastársamat is megnevezhetem nem kívánt személynek és nem fogják beengedni.

2013. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!