Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy megcsalást meg lehet...

Egy megcsalást meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
Van egy nyaralónk a barátnőmmel és én oda vittem egy lányt, közben a barátnőm is pont oda ment valamiért. Éppen amikor végeztünk akkor nyitott ránk a barátnőm. Közben kiderült, hogy 5-10 percet odakint hallgatózott és csak utána jött be. Nem várhatom el, hogy azonnal megbocsásson és megint bízzon bennem de szeretném ha valahogy rendbe hozhatnám a dolgokat. Én úgy gondolom, hogy a kapcsolatunk romlása nem csak az én hibám persze én öltem meg de őszintén megbántam. Jónak jó volt, de egyáltalán nem érte meg és biztos vagyok benne, hogy még egyszer nem tenném meg mert tanultam az esetből. Megértem, hogy nem akar hallani rólam de szeretném ha majd egyszer meg tudna nekem bocsátani és újra kezdhetnénk mindent a legelejétől amikor még minden jó volt. Merjek ezen gondolkozni? Hogyan beszélhetnék vele ha meg se hallgat? 24/F

2013. aug. 13. 11:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
85%
tök rendes legalább hagyott elélvezni :O
2013. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%

Én egyet sem tudnék megbocsátani, főleg, hogy a közös nyaralóba vitted. Ez a legaljasabb az egészben, hogy ott reszelsz más nőt, ahol a barátnődet is.

Én nem bocsátanám meg, de nem vagyunk egyformák, talán ő megbocsát, teperj érte!

2013. aug. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Volt egyik nap egy kérdés, ami arról szólt, hogy egy nő nem értette, a párja miért megy a közös nyaralójukba mindenféle indokkal. Akkor azt a tanácsot kapta néhány kommentelőtől, hogy menjen oda ... ez lett belőle?
2013. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd egy pár napot, hogy lenyugodjon, biztos a fülében cseng még a nyögésetek. Aztán hozd le neki a csillagokat az égről, vágj bűnbánó képet és reménykedj.

Én nem bocsájtanék meg, az tuti.

Mióta voltatok együtt?

2013. aug. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Várj még megnyugszik, és aztán próbáld megbeszélni vele ezt, nyugodt körülmények között.

Lehet, nem fogja megbocsájtani neked, hogy megcsaltad, mert aki már egyszer megteszi, az többször is megfogja. Ha szereted a barátnôdet, miért kellett másik nôvel lefeküdnöd?

Egyben biztos lehetsz...,ha megis bocsájt, nehezen fog tudni újra bízni benned, és valahol jogosan!

2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
86%

Egy megcsalást sem lehet megbocsájtani!

És tudod miért kedves kérdező?

Mert igaz, hogy egy kapcsolat két emberen múlik, de az, amelyiknek valami nem jó, az előbb nyissa ki a száját és mondja el, hogy mi a gondja és oldják meg! Ha meg nem lehet megoldani, akkor meg akinek valami nem jó, az álljon odébb és utána azzal feküdjön le, akivel akar. És nem előbb a félremenés és utána a kommunikáció!

És igaza van, ha meg se hallgat!

2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 AeonFLUX ***** válasza:
75%
Szerintem fordított esetben te se bocsátanál meg neki. Szerintem ne merj ezen gondolkodni, ezt elb*sztad rendesen.
2013. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%

Én először amikor elkezdtem olvasni azt hittem hogy csak egy ártatlan csókról volt szó, de mivel írtad hogy lefeküdtél a másik lánnyal, így ne nagyon reménykedj abban hogy ezt a barátnőd megbocsátja neked.

Most 2-3 hétig ne zaklasd szerintem, hagyd had ülepedjen le ez az egész aztán utána megbeszélitek a dolgot.

Én csak akkor adnék ilyen esetben is még egy esélyt az illetőnek ha tényleg látom rajta hogy megbánta a dolgot, és látom a jövőképet azzal hogy még újra lehet kezdeni, de ha ez nincs meg, meg ugye a bizalom amit most vesztettél el, így szerintem kár erőltetni a dolgot, beszéljétek meg, de nagy reményeket ne várj el tőle.

2013. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Hármas linkelnéd a kérdést? Mondjuk én nem nagyon járkáltam oda, max felújítani pár dolgot de azt látta is meg volt hog jött velem.

Már 3 napja nem keresem és 5 éve vagyunk együtt.

2013. aug. 13. 12:01
 10/37 anonim ***** válasza:
90%
Végül is ha jobban belegondolok, az egyik ismerősöm harminc év házasság után tudta meg egy szomszédtól, hogy amikor elmegy munkába, akkor egy másik férfi be szokott menni a feleségéhez. A férfi másnap úgy tett, mintha elmenne dolgozni, majd egy óra múlva visszament. Már az ágyban voltak, pont egymáson. Óriási balhé kerekedett, verekedés, tányértörés ... stb. Kiderült, hogy a nőnek 15 éve van viszonya a hapsival. A férj hetekig dühöngött, de pár héttel később kibékültek, ez volt öt éve és még mindig együtt vannak. Úgyhogy ebből kiindulva esély mindig van.
2013. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!