Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van hogy ti is elkezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van hogy ti is elkezdtek játszadozni a gondolattal hogy az újdonsült barátnőtök milyen feleség, élettárs vagy anya lenne?

Figyelt kérdés

Mármint ha én belezúgok egy fiúba mindig elgondolkozok azon hogy a vezeték neve hogy illene az keresztnevemhez, vagy hogy a gyerekeink hogy néznének ki :D Nem komolyan, csak úgy szórakozásból :)

A fiúkkal is előfordul ez?

16/L


2011. dec. 27. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
ezt hamar felejtheted el...ennyi idősen..jó hogy nem már a temetését szervezed...
2011. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, előfordul.

20/F

2011. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem aranyos, és túlzottan ritka. Kár hogy nincs több ilyen ember.
2011. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, én hozzú távra tervezek ;) :)
2011. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs, kimaradt: 16/F
2011. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindig, pedig fiú vagyok. Eltervezem hogyan kérem majd meg a kezéd, milyen lesz az esküvőnk, hova megyünk majd nászútra, hol fogunk lakni, hogyan rendezzük be majd a lakást, hogy mindkettőnk izlését tükrözze, gyerekekről, még unokákról is. Szóval mindenen elgondolkozok vagy álmodozok.


Persze mikor már azt gondolnám, hogy végre sikerült egy értelmes, kedves lányt találnom, akiért érdemes egyáltalán tervezni és úgy érzem leélném vele az életem akkor derült égből villámcsapásként szakítanak velem. Szóval egy ideje már nem tervezek ilyesmiket, sőt házasodni se akarok, még gyerekeket sem, de már kezdek eljutni arra a szintre, hogy nagyon barátnőért sem érdemes küzdeni, úgyis csak ejtenek, meg tesznek rám.


22F

2011. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek hogy válaszoltatok :)

Utolsónak pedig, sajnálom hogy nem volt szerencséd, de ne add fel :)

2011. dec. 27. 20:27
 8/10 anonim ***** válasza:

ezek szerint nem vagyok egyedül a hülyeségemmel! mondjuk én már 24 vagyok, szóval máshogy hat ha én írom mint amikor egy 16 éves lány :D

erről a bankos reklám jutott eszembe. apukád kinél bankol? :D

2011. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy előfordul, sőtt akinek nem abból elég nagy senki lesz... 16/F
2011. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: régen persze nem így volt, de változik a világ, aki nem készül fel, azt elnyomják...
2011. dec. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!