Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a családom,...

Miért nem érti meg a családom, hogy nem szeretem, ha fényképeznek?

Figyelt kérdés
Minden egyes családi összejövetel azzal telik, hogy fényképeznek mindent és mindenkit, ha kell, ha nem. Lehet, hogy ők ezt élvezik, de akkol legalább engem kihagyhatnának belőle, ehelyett még meglepi képeket is csinálnak rólam. Most hétvégén is lesz egy születésnapi összejövetel és már előre félek tőle. Hogyan tudnám ezt velük végre elfogadtatni?
2013. aug. 16. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem felesleges elfogadtatni, mivel a szüleid, ezért szeretnék, ha lennének emlékek, képek, és videó formájában. Mondjuk nekem is hülyeségnek tűnt, de már születésem óta szinte mindig kameráztak, 20 DVD anyag van rólam, és ez nem vicc, minden hülyeségt felvettek, most 19 éves fejjel pedig tiszta vicces visszanézni! A szüleid sem akarnak rosszat, hidd el, érdekes lesz majd ezeket a képeket később visszanézni, és inkább öröm fog eltölteni, mintsem szomorúság!:) Amúgy is, nemhiszem, hogy sokan látják ezeket a képeket, max a családod, ők meg már gondolom szinte minden helyzetben láttak.
2013. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Soha nem fogják megérteni. Én sem szeretem kifejezetten, ha fényképeznek, de ha szóváteszem akkor még inkább üldöznek. Így hagyom hogy egy képen legalább rajta legyek, a többiről viszont valahogy ellógok.
2013. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is rühellem, ha fényképeznek. De az még oké, ha anyuék csak maguknak csinálnak képet rólam.


Viszont attól felrobbanok, ha a barátaim csinálnak rólam képeket, és az engedélyem nélkül feltöltik közösségi oldalakra!

2013. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk alig vannak képek, a legtöbb össznépi buzulás feszülten telt...
2013. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megértem, én sem vagyok oda érte, de évek múlva örülni fogsz, különösen, mikor a képeken szereplők nagy része már nem él. Akkor jó lesz visszanézni, hogy milyen jó volt, mikor születésnapot ünnepeltünk a Manci nénivel meg a Sanyi bácsival.
2013. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűlölöm, soha senki nem értette meg. Utólag sem jó visszanézni a 20 évvel ezelőtti képeket, mert nem jó érzés tölt el, hanem utálom hogy valami idióta rokon minden lehetséges szar helyzetben lefotózott. Az nálunk is divat, hogy sutyiban próbálkozik ha nem hagyom magam, és utána röhögcsél hogy jaj de ügyes volt. Az ilyet pofán tudnám verni ott helyben. Szerencsére a barátaim felfogták, hogy ne fotózzanak, csak a hülye család nem érti meg.
2013. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan nem szeretik ha fényképezik őket. HOgyha ennyire zavar, akkor mindig figyeld hogy kinél van fényképező, és ha fényképeznek, takard el az arcodat akármivel. Van egy olyan ismerősöm, ami még a kólás üveget is maga elé képes emelni, csak hogy ne legyen rajta egy képen se...
2013. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamról olvasnék, én is úgy utálom, amikor fényképeznek...nem vagyok valami szép, fényképeken meg még hülyébb fejem van...
2013. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Én is utálom ha fényképeznek, ezért mindig kerülöm a helyzetet... Szerintem egy határozott NEM segít megérteni az embereknek. Én személy szerint utálom visszanézni a régi képeket (mármint azokat, amin én is rajta vagyok).

Elég sokk naponta tükörbe nézni. Nem kell azt még megörökíteni is....

2013. dec. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
velem is ez van. tegnap volt a szülinapom, itt volt a család, azt állandóan engem akartak fényképezgetni sunyiban... meg amikor jött a torta, ott ugye nem vághattam be a hisztit, és akkor telibe mindenki a pofámba tolta a telefonját. aztán még én lettem leb*szva hogy mindig tönkreteszem a bulit... aztán bejöttem a szobámba és amikor már 20 perce szó szerint sírtam hogy minden évben ez van akkor bejött anyám, hogy ne haragudjak már... aztán kimentem koccintani, akkor is mindenki vígasztalt, hogy nyugi nincs kép meg mit tudom én.... de tudom, hogy a következő összejövetelnél megint ez lesz....
2014. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!