Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti szüleitek is ilyenek? (lent)

A ti szüleitek is ilyenek? (lent)

Figyelt kérdés

Az anyám annyira smucig, hogy 500 Ft-ot sajnál tőlem.

Nem élünk rossz anyagi helyzetben, szóval nem ez az oka,hogy annyira spórolni akar. Dohányzik is, naponta elkölt egy ezrest a cigire, de tőlem sajnalja az 500 Ft-ot. Kb egy hónapba egyszer kérek tőle pénzt akkor se többet mint egy ezres és még így is. Múltkor kértem fagyira pénzt, nem volt csak ezrese és azt mondta,hogy 500-at hozzak vissza belőle. Nem is költöttem el de nálam maradt és azóta is a fejemhez vágja. Szerintetek ez normális? Apa szokott adni nekem pénzt, anyától csak akkor kérek ha apa épp nincs itthon.

Hihetetlen számomra, hogy ennyire sajnálja a saját lányától a pénzt. Pedig tudja, hogy nem piára vagy drogokra költöm. Ruhát sem vesz nekem, talan fél évente egy felsőt. Mit gondoltok? Ja és amikor mondom neki, hogy hogy lehet ilyen smucig nem reagál semmit, csak kb kiröhög...

19/L


2013. aug. 16. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

19 vagy, mit vársz?

Dolgozz, ha nem tetszik, hogy nincs pénzed!

2013. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem apám ilyen. sőt még rosszabb is.
2013. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a faterom volt ilyen régebben. Nem volt egy darab ruhám se és amikor anyám adni akart rá pénzt, jól letolta, hogy minek?
2013. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is hasonló a helyzet... Pedig mi sem állunk rosszul, mindenem megvan, a motortól kezdve a ruhákig, tényleg minden, kétszer voltam idén nyaralni, de nálam is ilyen anyu. Jó, ad ő pénzt, amikor kérek, meg megkapom amit akarok, viszont ő is valami hasonló beállítottságú, nem is tudok vele mit kezdeni. Valahogy mindig kiharcolom, ha nem sikerül, akkor még apu mindig itt van.
2013. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A magyarázat egyszerű:

tudja hogy nem kellene elszórnia a pénzét hülyeségekre. s emiatt feszült. de kényelmesebb másokon spórolni mint saját magán.


igazi baj akkor van ezzel ha a saját keresetedhez is igy áll hozzá.


volt ilyen nőm, jól kiköltekezett az én keresetemből, majd mikor nekem kellett valami közölte hogy most már fogjuk vissza a pénzt.

kitalálhatod: azóta már rég más balekot fej.

sajnos tényleg csak egyet tehetsz, keresel pénzt magadnak s lerúgod a fejét ha bele akar szólni mire költsed.

2013. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
közös volt a kereset de csak addig amíg neki kellett valami.:))
2013. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!