Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/feleségetek/párotok...

A férjetek/feleségetek/párotok vagy a szüleitek szeretitek jobban? Esetleg utáljátok valamelyiket ha igen miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Megint egy értelmetlen kérdés. Hogy lehetne összehasonlítani a szülői szeretetet a párom iránti szerelemmel/szeretettel?
2013. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehet választani, teljesen más szeretet van mindenki felé. mert a párjába ugyebár szerelmes az ember, a szüleit meg tiszteli, szereti.
2013. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek nem tudom megmondani. A szüleimet szeretetből szeretem, páromat szerelemből. Bár tény és való páromtól több gondoskodást, megértést kapok.
2013. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Apum nem szeretem (mert ugy vettem észre, ő sem szeretett engem már egesz pici koromtól) anyukámat nagyon, a vőlegényembe pedig szerelmes vagyok.

De ha választanom kellene a vőlegényem és anyukám között, gondolkodás nélkül anyut választanám. Férfiak jönnek-mennek az ember életében, de anya csak egy van:-)

2013. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Négyes, ezt mond el a vőlegényednek is, biztos örülni fog...


Apámmal rég nincs semmilyen kapcsolatom, anyukám, testvérem és a vőlegényem egyformán fontos, mindhármukat nagyon szeretem.

2013. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én a páromat szeretem jobban
2013. jún. 30. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Ötös, miért? Van, akinek több anyja van?
2013. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a szilvásbuktát szeretem.
2013. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, szerinted anyukámmal alapítok családot, és élek életem végéig?
2013. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es, honnan tudod, h az aktuális párod veled marad életed végéig?
2013. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!