Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy látjátok el...

Anyukák, hogy látjátok el ilyenkor a babátokat?

Figyelt kérdés
főként egyedülállók, de mások is. Eléggé lebetegedtem. Orrfújás, láz, gyenge vagyok mint a fene. Amióta egyedül vagyunk, még nem volt ilyen. 10 hós a babám. Attól is félek h elkap vmit és én sem tudok semmit pihenni, mindjárt összeesem. Túlélő tanácsokat várok. Köszönöm
2013. aug. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

paracetamolt ettem és megpróbáltam kibírni.

3 éves és 7 hónapos volt mindkettő fülgyulladással én meg lázasan. jobbra balra hevertünk. aztán meggyógyultunk.

jobbulást.

2013. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fetrengtem és csak az "alapellátást" tudtam nyújtani, amit nagyon muszáj volt. Szerencsére én tudtam segítséget kérni, de ha nem volt megoldható én simán benyomtam nekik a mesét. Ilyenkor félretettem az elveimet, hogy mennyi a napi limit és mit nézhetnek. Mondjuk a tiéd 10 hónaposan elég kicsike ehhez....

Amikor még nagyobbak voltak, nálam mindig volt eldugva játék (amit a fogtündér vitt majd). Amikor én voltam beteg de ők nem, akkor odaadtam nekik, azzal lefoglalták magukat.

2013. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, még kicsi. Ráadásul pár hete mászik profin és maximálisan ki szeretné használni egész nap az új tudományát...és minden leránt, magára húz, szájába vesz, de gondlom nem kell bemutatni. Én meg próbálom tartani az iramot, mellette kaját csinálni, vásárolni, felporszívózni, hogy ne a koszban csússzon stb., a többi házimunkát teljesen hanyagolom, de így is alig bírom :(. Bár bevallom, ma én is benyomtam a tv-t és szegény az etetőszékben kötött ki egy időre, hogy legyen egy kicsi nyugtom :)
2013. aug. 16. 21:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne főzz, amíg ilyen rosszul vagy. A babának adj bébiételt, magadnak rendelj valamit. Jobbulást.
2013. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Járókába nem tudod betenni? Ha sokáig ott marad persze, nyűgös lesz, de még mindig jobb, mint folyamatosan azt lesni, éppen merre mászkál.

Jobbulást.

2013. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs járókánk, nem fér el a lakásban, olyan kicsi (a lakás) :( pedig most tényleg jól jönne!
2013. aug. 16. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Család, barátok nem tud segíteni?
2013. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos messze vannak...ráadásul anyukámék most nyaralnak is.
2013. aug. 17. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vagyok egyedül,de legutóbb pont akkor sikerült lebetegedni,amikor páromat kiküldte a cég 2 hétre külföldre.

9 hónapos a lányunk,rokon,barát nulla,nemrég költöztünk ide.Megoldottam,kaját rendeltem,ő bébiételt kapott,tv egész nap ment,én fetrengtem,hagytam hogy kipakoljon mindent,ami alsó szekrények léteztek,3 nap alatt minden szanaszét volt,de erőm nem volt visszapakolni,úgyse látta senki,nekem elfért a földön amit lehúzott,olyan úgysem volt közte,amivel baja lehet.Amikor jobban lettem,3x 1 óra alatt mindent rendbe tettem,betegen ez sokszorosa lett volna.

2013. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!