Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíváncsi lennék, ti mivel...

Kíváncsi lennék, ti mivel takarjátok be ilyenkor télen a babátokat?

Figyelt kérdés

Vettünk komplett babágyneműt, de a takaróját óriásinak találom, és hiába mosom, olyan durva, merev anyag... Most plédet használunk, de ez meg szöszölődik. Mit ajánlanátok? Kinek mi vált be?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. dec. 29. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:

body és rugdalózó rájuk.

téli hálózsák, ujjatlan

és kettő darab vékonyabb pléd

én így csináltam


most télen még a nyári hálózsákot használjuk és vettem vékony paplant, az a takaró

2011. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kerria ***** válasza:

szia, 1 hónapos a babám, és mivel a legkisebb hálózsák is nagy még neki, ezért széthúzva a zipzár és így terítem rá, plusz egy vékony takaró. Ez a megszokott verzió, ha ez megy a mosásába, akkor van neki paplan (szintén durvának érzem, ezért van ágyneműhuzata, ami puha. Ezzel takarom, a paplan fölé már nem teszek plédet, mert azzal együtt is jó melegben van.


Húzd be a plédet ágynemű huzatba, és akkor a mostani megoldással tudod használni...szerintem

2011. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szerettem meg a hálózsákot(újjatlan, vastag), mert vastagsága miatt elaltatni nem tudom benne, mert addíg melege van benne míg elalszik utána kell ráadni, hogy elaludt.Egy vastagabb nagy méretű takarót félbe hajtok vagy negyedbe attól függ milyen meleg van.A ruha pedig egy h.ú. body és egy harisnya.Vagy még talán(bár a szekrénybe van)egy h.ú. vékony zsák, ami pamut, de az kevés arra kell egy takaró, amit nem szabad együtt használni.Nehéz eltalálni, mert ha izzadt a homloka akkor abból kihámozni úgy hogy alszik.Na jó sokat segítettem :D.
2011. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon meleg van így rugiban alszik +egy vékony plédbe, amit lerúg magáról.
2011. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly télen és most is: body, rugi + takaró helyett vastag ujjatlan hálózsák, ezt nem tudja lerúgni, így nyugodt vagyok. :)
2011. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!