Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek az anyósomnak...

Mit vegyek az anyósomnak névnapjára?

Figyelt kérdés

Mindig fejtörést okoz...

Mivel nincs hobbija,nem szeret olvasni,nem használ parfümöt,nincs hobbija,nem hord ékszert sem órát.Főzni sütni csak muszályból teszi tehát azt sem szereti különösebben.Nem szereti a dísztárgyakat,képes faliórát meg már kapott,Éjjeli lámája meg van,cserepes virág is kilőve mert az kapott tavaly is.

Az biztos hogy kap egy pezsgőt mert abból tudom melyiket szereti na de e mellé kéne még valami max 4-5 ezer forint értékben!


2013. aug. 17. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kötelet.
2013. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor azt már tudjuk, mit nem szeret, most kérjük azt, mit szeret?
2013. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egy repülő jegyet
2013. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Élményt szoktunk adni, bár az enyémnek van hobbija..



Állatkertbelépő, interaktív kiállítás belépő, összedobtunk a többiekkel egy ausztriai túrára (több napos,, 60.szülinapra)


a virág mindig aktuális, az nem olyan h tavaly már ellőttük..


Ha apósod él kérdezd őt, nekünk anyósom párja szokott segíteni..

2013. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3-as én is a repülőt akartam írni de szerintem csak elfelé vegyél neki jegyet vissza ne
2013. aug. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát híradót szereti nézni :-)

Meg a virágokat szereti,hát már kérdeztem azt a választ kaptam hogy hát mit tudom én :S

Eljárni se szokott sehova,idén felajánlottuk hogy kifizetünk nekik (anyós+após) szállást hogy menjenek nyaralni erre a válasz az volt hogy küldenétek el itthonról(poénosan mondta)majd utána közölte a párommal hogy inkább adjuk oda a pénzt ő meg vesz medencét...ebből azóta nem lett semmi

Amúgy együtt élünk velük

2013. aug. 17. 10:21
 7/14 A kérdező kommentje:
Sose mondta még hogy de jó lenne vagy úgy szeretnék egy...vagy hogy én ezt annyira szeretem
2013. aug. 17. 10:23
 8/14 anonim ***** válasza:

nagy süti ünnepség, akkor elmenni sem kell, vagy egy éttermi ebéd.. egy virággal aztán csókolom...


annyira nehéz az ilyen szülőkkel...férjednek sincs ötlete? mégis az ő anyja (bár nálunk is mindig én találom ki:S

2013. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis, szépen becsomagolt hír-adót ajándékozz.

Virágkiállításra beugró? (biztos van valahol, utána kell nézni) Arborétumba elmenni - együtt?

2013. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát ez a feladat nálunk is mindig rám hárul :D
2013. aug. 17. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!