Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barat kikerheti az anyakonyvi...

Barat kikerheti az anyakonyvi kivonatomat meghatalmazassal?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elek, es nincsen kozvetlen csaladtagom Magyarorszagon. Barat kikerheti az en anyakonyvi kivonatom meghatalmazassal vagy barmilyen egyeb uton?

#anyakonyvikivonat
2013. aug. 18. 03:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meghatalmazással igen.
2013. aug. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kettanus, normalis meghatalmazassal azt csinal a baratod, amit akar.

Foglaljatok bele, hogy milyen celbol hatalmazod meg: pl. anyakonyvi kivonat kikerese.

Lenyeg, hogy eredeti meghatalmazassal induljon el. Ne pedig e-mailon atkuldott, kinyomtatott formaval, mert azt senki nem fogadja el.

Erdemes wlotte utana erdeklodni, hogy mennyibe fog kerulni,.mi kell hozza, stb.

A szemelyes irataidrol eleg egy masolat is az ugyintezeshez!

2013. aug. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat tőlem nem kertek semmi igazolást hozza....
2013. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Meghatalmazással igen...de postai úton is megteheted....


Kikérőt letölt aláír, elküld, illetéket ebfizeti valaki itthon, és ők kipostázzák...


[link]



Itt mndent leírnak, van kérelem minta is, és meghatalmazáshoz is

2013. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget, en is igy gondoltam. Irasban nem tudom kikerni, mivel nincs Magyar lakcimem, igy nem tudom elkepzelni hogy hova kuldenek ki a kivonatot. Abban a varosban kell kikerni ahol szulettem, vagy ahol laktunk amikor szulettem, mivel azon a telepulesen nem volt korhaz?!
2013. aug. 19. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
A külföldi magyar nagykövetség is kiállítja neked.
2013. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!