Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az új divat a 40-es nőknél?

Mi ez az új divat a 40-es nőknél?

Figyelt kérdés

Többször megfigyeltem, hogy 40 feletti nők, tök gyerekesen viselkednek. Vihognak mint egy hülye, discoba járnak, otthagyják a családjukat és fiatal huszonéves, sőt olyan példát is láttam már, hogy tizenéves fiúkkal kavarnak.

A barátnőm 48 éves. Én 30. Tegnap megsértődött rajta, hogy azt mondtam neki, hogy én nem fogok vele elmenni discoba, mert neki erre van igénye. Ő már rég kiöregedett onnan, én meg utálom az olyan helyeket és én nem fogok discoba menni a sok Pán Péter szindrómás gyökér közé.

Én azt hittem, hogy a 40+ nők már kinőtték a bulizós korszakukat és komolyak és tartós normális kapcsolatot akarnak. Én is ezért választottam magamnál idősebb nőt. De ennek egyre többször az ellenkezőjét látom. Csak én vagyok ezzel így, vagy más is így látja?

Ez valamiféle új hülye divat a negyveneseknél?



2013. aug. 18. 13:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
48%

hát igen van ez a réteg, és ha még pluszba két oldalcopfba teszi a haját az külön öröm.


Elkapkodták a családosdit most meg azt hiszik ez jár nekik és még jól is neadjistenurambocsá irtó szexik a kilógó derékhájukkal a feszülős naciba.


Rosszul vagyok ezektől a nőktől.

2013. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az újabb hülyeség járvány ezúttal a negyveneseket fertőzi.
2013. aug. 18. 14:02
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Én bírom őket, a gyerekeik felnőttek, ők pedig kikapcsolódnak.Ássák el magukat, mert neked nem tetszik. Arról pedig inkább nem mondok semmit, hogy majdnem 20 évvel idősebb nőd van, te se vagy százas. hogy még másokat kritizálsz.
2013. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%

... és mi az a divat, hogy vadidegen 40 feletti nőket beszélsz ki az interneten, általánosítasz, ráadásul mindezt úgy adod elő, mintha egy nő negyven év felett már mamóka lenne...

Inkább te vagy szánalmas. Saját életed nincs?

2013. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Aha,és az mennyire normális mikor 40-es férfiak kapuzárási pánikban fetrengve dobbantják a családot és lelépnek egy náluk 20-30 fiatalabb luvnyával?

Azt gondolod,hogy nektek mindent lehet,nekünk meg nem?Térj már magadhoz és ne nyavalyogj.

2013. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Szerintem is ássa el magát az a negyvenes nő, amelyik otthagyja a családját azért hogy fiatal fiúkkal kalandozhasson!!!!!!!!!!!

És az is elég szánalmas amikor a discoba buliznak a fiatalok között, mert ők még tininek érzik magukat. És megsértődik mint egy hülye p.csa, mert nem megyek vele ilyen helyre.

Senki nem mondta, hogy negyven felett valaki mamóka lenne, de azért viselkedjenek már korukhoz méltóan.

2013. aug. 18. 14:12
 7/32 anonim ***** válasza:
74%
Az lol én ilyenről még nem halottam, sőt szerintem sokan nem szóval ez biztos csak egy kisebb réteget érint... Mondjuk elég gáz lehet...
2013. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az teljesen normális, hogy a negyvenesek, és még afelettiek is eljárnak szórakozni. Inkább az nem normális, hogy nincs hova, így kénytelenek a fiatalok közé menni.

Kellene külön disco, ahova szigorúan csak 30év felett lehetne bemenni.

2013. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
Akiket én ismerek ilyen korú nők, azok általában olyan helyre mennek, ahol a korosztály is ilyen. 30 éves létedre nagyon unalmas ember lehetsz, az anyukád korabeli nő is rád fog unni.
2013. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

te nem vagy ép.. oké az nevetséges ha vihognak vagy nem megfelelöen öltöznek de ez igaz a fiatal népségre is... de uristen elment discoba... na és??????????végre valaki aki nem égett ki és merült önsajnálatba a szar élete miatt meg az idö hiány miatt hanem elmegy és ÉL! szégyen gyalázat....

te is leszel 50 meglátjuk milyen leszel !!szerintem te vagy gyerekes...nem csodálom ha ilyen pasi mellett élni akar egy nő...

2013. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!