Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az új divat a 40-es nőknél?

Mi ez az új divat a 40-es nőknél?

Figyelt kérdés

Többször megfigyeltem, hogy 40 feletti nők, tök gyerekesen viselkednek. Vihognak mint egy hülye, discoba járnak, otthagyják a családjukat és fiatal huszonéves, sőt olyan példát is láttam már, hogy tizenéves fiúkkal kavarnak.

A barátnőm 48 éves. Én 30. Tegnap megsértődött rajta, hogy azt mondtam neki, hogy én nem fogok vele elmenni discoba, mert neki erre van igénye. Ő már rég kiöregedett onnan, én meg utálom az olyan helyeket és én nem fogok discoba menni a sok Pán Péter szindrómás gyökér közé.

Én azt hittem, hogy a 40+ nők már kinőtték a bulizós korszakukat és komolyak és tartós normális kapcsolatot akarnak. Én is ezért választottam magamnál idősebb nőt. De ennek egyre többször az ellenkezőjét látom. Csak én vagyok ezzel így, vagy más is így látja?

Ez valamiféle új hülye divat a negyveneseknél?



2013. aug. 18. 13:58
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Ez is olyan hülye divat lehet, mint pár éve volt a Paris Hilton majmolás. Mert ettől érzik magukat trendinek.


Nem unalmas ember vagyok, csak szánalmas ez az egész. És régebben, pár éve, még ez nem volt ez a jelenség.

2013. aug. 18. 14:20
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is 40-es vagyok, van néhány igencsak érdekes átváltozás az ismerősi körömben, de nem általános. Az én baráti körömben most az a leggyakoribb, hogy jobban elkezdtünk magunkra figyelni, a gyerekeink is picit nagyobbak így már nem leböfizett pólóban kell a sz.ros pelenkával a kezünkben szaladgálni, többen elkezdtünk egészségesen élni, nem én vagyok az egyetlen aki sokat fogyott és sportolni kezdtünk. Vannak akiknek új hobbija van, az egyik hastáncolni kezdett, van aki edzőterembe jár, én pedig elkezdtem nézni a hasizom gyakorlatokat, hogy hogyan formázhatnék egy kicsit a hasamon.

Úgyhogy nem mondom, hogy nem bolondul meg néhány 40-es nő, de nem általános.

Viszont a férfiak körében meg az is előfordul, hogy a családot hátrahagyva (vagy mellettük titokban) fiatal lányokat kezdenek szédíteni. Az én volt férjem is 2 gyerek után találta ki, hogy még élni akar, az utódom a lányom lehetne..

2013. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
20%
Minden nő hülye, korosztálytól függetlenül :D
2013. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#12

Ezzel nincs is semmi gond, hogy jobban figyelnek magukra, sportolnak, egészségesebben élnek.

De miért kell tininek képzelniük magukat?

2013. aug. 18. 14:30
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
Az szánalmasabb hogy egy anyád korabeli öreglánnyal vagy-.-
2013. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

14: Mondom hogy nem általános.

Ennyi erővel kérdezheted azt is, hogy családos 40-es férfiak miért szaladnak a friss 18-22 éves husi után.

2013. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 AeonFLUX ***** válasza:
86%
Befigyel az anyakomplexus.
2013. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
66%

"Pán Péter szindrómás"


Az milyen? :D

2013. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
72%
Mi ez az új divat, hogy 50 éves nők 30 éves férfiakkal járnak?
2013. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi van kisember, csak nem féltékeny vagy?:D
2013. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!