Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az új divat a 40-es nőknél?

Mi ez az új divat a 40-es nőknél?

Figyelt kérdés

Többször megfigyeltem, hogy 40 feletti nők, tök gyerekesen viselkednek. Vihognak mint egy hülye, discoba járnak, otthagyják a családjukat és fiatal huszonéves, sőt olyan példát is láttam már, hogy tizenéves fiúkkal kavarnak.

A barátnőm 48 éves. Én 30. Tegnap megsértődött rajta, hogy azt mondtam neki, hogy én nem fogok vele elmenni discoba, mert neki erre van igénye. Ő már rég kiöregedett onnan, én meg utálom az olyan helyeket és én nem fogok discoba menni a sok Pán Péter szindrómás gyökér közé.

Én azt hittem, hogy a 40+ nők már kinőtték a bulizós korszakukat és komolyak és tartós normális kapcsolatot akarnak. Én is ezért választottam magamnál idősebb nőt. De ennek egyre többször az ellenkezőjét látom. Csak én vagyok ezzel így, vagy más is így látja?

Ez valamiféle új hülye divat a negyveneseknél?



2013. aug. 18. 13:58
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi kérdező én egyet értek veled. Többségük akik ide válaszokat irkálnak idióta. Már bocs. Szavazzatok le nekem annyira nem számít, de az én véleményem az, hogy egy 40es nőnek már nem ilyenekkel kellene foglalkoznia ahogy egy 20 éves sem jár már hintázni a játszótérre. Sz**r a világ és egyre rosszabb lesz, ma már nem lehet tisztelni a nők többségét se fiatalt se idősebbet.

ÉN IS UTÁLOM ,ha szórakozóhelyen rám mászik (MERT VAN ILYEN IGEN ITT A KÜLVILÁGBAN AMIT TI NEM ISMERTEK) egy anyuka vagy egy milf és nem azért nem tetszik mert rosszul néz ki hanem egy ötödik x-be lépő anya ne akarja már megba**atni magát velem. Persze akik egész nap a bohócot hegyezik a gép előtt azoknak biztos csorogna a nyáluk de nekem ez nem tetszik. Régebben a nőt és úgy egyáltalán az idősebbeket még lehetett és kellett tisztelni manapság már nem. Nincs miért. Ez van.

Szerintem a kérdező is ilyesmire gondolt. Úgyis annyian panaszkodnak olvassátok csak el a szex kategóriába ,hogy minden csaj k**va ,plázari*anc és már az anyjukkal egy idősek is kezdik.

Aki ezzel nem ért egyet az nem kapott megfelelő nevelést NA VISZLÁT

2013. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ez nem divat. Ez csupán attól függ, hogy milyen a nő.Az én anyukám 41 éves és nagyon normális.
2013. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!