Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem túlzás amiért...

Csak szerintem túlzás amiért kiakadt a vőlegényem?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozik kint Németországban, és ma édesanyámékkal elmentünk egy ilyen kirakodó vásárra+ ünnepségre, felhívott, mondtam neki vezetek lerakta, utána visszahívtam, mondtam hol vagyok a szüleimmel, erre gyerekesen lerakta, majd írt facebookon, hogy ő csak dolgozzon, én meg na majdnem azt írta hogy szórakozok, de könyörgöm, elvárná hogy otthon üljek?

Szórakozás nincs az életemben, még tanulok igaz, de csak oda járok, vagy most nyáron pl itthon voltam,még egy strandra sem mentem el egyedül.

Nem értem hogy miért problémázik, és fáj ez a viselkedése!

Mit mondjak neki hogy felvilágosítsam????

25éves egyébként, szóval kicsit felnőtteb viselkedést várnék.


2013. aug. 20. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Te is megérthetnéd, hogy ő azért dolgozik, hogy nektek jobb legyen és feszült amiatt, hogy ritkán lát. Biztos csak rosszabb napja volt és hiányozik neki egy kis odafigyelés, mert nem olyan egyszerű azért ez így. Te meg csinálj valami hasznosat is szabadidődben vagy dolgozz egy kicsit és legyél vele megértőbb, nehéz lehet neki.
2013. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ő munka után mit csinál kint? Minden estéjét azzal tölti, hogy otthon ül?

Mellesleg nem hinném, hogy bűnt követtél volna el, elvégre nem diszkóba mentél haverokkal, hanem a szüleiddel egy kirakodó vásárra.

Az én párom rendszeresen csinál saját programot a barátaival és eszembe sem jut szarul érezni magam attól, hogy nélkülem is jól elvan. A párodnak jókora önbizalom hiánya lehet. :-(

2013. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Te egyébként dolgozol is máskülönben? vagy tényleg csak ő dolgozik kettőtökért? Az azért nem mindegy...
2013. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezen egyáltalán nem kellene kiakadnia

Bár az ő verziója is érthető ha dolgozik állandóan sok szórakozás nem lehet az életében biztos ideges volt vagy fáradt a sok munkától

Ajánlom kissé finomabban beszámolni az eseményekről nagyobb vonalakban igy nem fogja olyan kellemetlenül érinteni az eset

(de a magam részéről nem tartom fernek az ilyen jellegű kiakadást, nem diszkóban voltál :) )

2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem is rossz napja lehetett. vidítsd föl.
2013. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Lehet talált magának part kint, es nem tudja hogy elmondani neked. Így mindenbe beleköt, hogy aztán szakítani tudjon veled.

Így nem o lesz a hibás hanem te!

2013. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha nyári szünet van és nem dolgozol, miért nem mentél ki hozzá? Több mint két hónapot együtt tölthettetek volna.
2013. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg feszült volt és ideges.

Amúgy nincs igaza. Jól teszed, ha vezetés közben nem telefonálgatsz, főleg ha nem vagy túl gyakorlott sofőr és ha még tanulsz, valószínűleg nem olyan sok éve van jogsid. Még ha tényleg jól is vezetsz, jól tetted, hogy letetted a telefont. Én nem is értem, ha felhívom a férjem és épp vezet, inkább én mondom, hogy később beszéljünk.


A másik: ha ő dolgozik, akkor eleve nem tudjátok együtt tölteni az időt, úgyhogy hiába várnál rá a kezeid tördelve a munkahelye előtt, mi értelme lenne?

Te sem lopod az időt, tanulsz, ha elvégezted az iskolát, gondolom, te is majd dolgozni fogsz.


Semmi borzalmasat nem tettél, a szüleiddel elmentél egy augusztus 20-ai rendezvényre. Igazság szerint még ha nem tanulnál és látástól vakulásig dolgoznál, az augusztus 20-a általában mindenütt szabad.


A vőlegényed kicsit túlreagálta, talán a fáradtság, talán a stressz miatt, vagy talán azért, mert kicsit hiányzik neki, hogy veled szórakozhasson.

Lehetőleg ezért ne vesszetek össze!

2013. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Én voltam ilyen szituban!

Bűntudatot akar benned kelteni a semmiért

Kontrollálni akar

A helyedben akár diszkóba is elmennék, ha épp ahhoz van kedvem. Ha nyavalyogna miatta, vagy hisztizne, akkor megmondanám neki, hogy ha annyira nem tetszik, nem muszáj velem lenned.

Ne mentegetőzz, hogy nincs szórakozásod. Legyen! Ez alap.

Ja, és nem korfüggő, 40 körül is ugyanígy megcsinálják ezt a hisztit.

2013. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!