Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TEGYEK? Elhagyjam a...

MIT TEGYEK? Elhagyjam a vőlegényemet, mert a gyerekei utálnak engem?

Figyelt kérdés
Nos,20 éves, gyönyörűnek mondott, felsőfokú tanulmányait végző nő vagyok.8 hónapja eljegyzett az a férfi, akiről kislánykorom óta álmodoztam. A szüleink barátok voltak, mindenki nagyon örül nekünk. Egy probléma van, pontosabban 2. Ő 8 évvel idősebb nálam, és mialatt én tinédzser éveimet éltem, neki lett 2 gyermeke,2 különböző nőtől. Szoktam a gyerekekkel találkozni, megtettem mindent, hogy í szívükbe lopjam magam, de egyszerűen levegőnek néznek. Nekem ez nagyon sok szenvedést okoz, és sokszor elgondolkozom hogy véget vetek a kapcsolatnak, a többi dolog hiába tökéletes. Már én sem tudom őket elviselni, és a legnyomasztóbb, hogy Én nem esem teherbe, pedig nagyon szeretnék közös gyereket. Annyira frusztrál ez az egész, hogy sokszor dührohamaim vannak, és ájulásig sírok. Próbálkoztam már a szakítással, de nem bírom őt elhagyni.

#gyerekek #kapcsolat #vőlegény #utálnak a gyerekei
2013. aug. 11. 13:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit konkrétabban, mit csinálnak a gyerekek?
2013. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

kamu

aki felsőfokú tanulmányokat végez, az tudja, mi az, hogy kulcsszó

te 5-ből egyet találtál el, "gyönyörűm"...

2013. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idosek a gyerekek es mennyi ideje ismeritek egymast?
2013. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább tűnsz egy beképzelt, hisztis tyúknak, mitn egy "gyönyörű, felsőfokú tanulmányokat végző nőnek", ne is haragudj...
2013. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk tedd azt, hogy ha már kèt gyereke van kèt nötöl, akkor te nem szülsz neki mèg iskolásan, nulla èlet- ès munkatapasztalattal mèg egyet harmadik nökènt. Gondolkozz már egy kicsit felelösègteljesebben, aztán majd itt sírsz, hogy válni alarsz, de nem tudsz, mert egy kisgyerekkel sehova nem kellesz dolgozni.


Ha dührohamaid vannak, meg ájulásba sírod magad, akkor keress fel egy pszichiátert.

2013. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Nagyon régóta ismerjük egymást, gyakorlatilag mióta élünk...

Az egyik gyerek 8 éves, a másik 6.

Beszélek hozzájuk, és nem vesznek tudomást rólam, megjegyzéseket tesznek a bőrszínemre,( félig cubai vagyok )pedig az édesapjuk muzsikus roma, és ő sem világosabb bőrű mint Én. Nem eszik meg az ételt, ha elmondjuk hogy Én főztem, nem köszönnek nekem az utcán, nem akarnak az apjuknál aludni, ha én is ott alszom...

2013. aug. 11. 13:59
 7/45 anonim ***** válasza:
93%

Először próbálj meg talán a gyerekekkel komolyabban beszélni.Mondd el nekik,és bizonyítsd is be,hogy számíthatnak rád bármiben.Azután meg mondj le a beképzeltségedről,most minek írod ide,hogy téged gyönyörűnek mondanak?Melyik gyereket érdekli az,hogy te gyönyörű vagy meg beképzelt?Szerintem semelyiket.A másik meg ez a nyolc év.A gyerekek téged aztán komolyan venni a büdös életbe nem fognak,te még csak 20 éves vagy.Attól meg aztán nem kéne a kisgyerekeknek a s*ggedet nyalni,hogy te most végzed a felsőfokú tanulmányaidat.Egy gyerekhez nem kell tanultnak,meg gyönyörűnek lenni.

Egy gyerek a biztonságot igényli,meg azt,hogy számíthasson rád.

Ha van egy alacsonyabb IQ-val rendelkező nő,aki annyira nem is gyönyörű,de a gyerekeknek biztonságot tud nyújtani és van élettapasztalata,tud jó anyuka vagy akár mostohaanyuka lenni,akkor azt jobban fogják a gyerekek szeretni,mint téged és bízni is fognak benne és érthető is lesz ez a dolog.Szerintem hagyd békén ezt a férfit,és csináld a kis karriered,utána gondolj majd csak gyerekre,meg élettársra/férjre!

Gyűjts igazi élettapasztalatot!

2013. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%

Már én sem tudom őket elviselni, és a legnyomasztóbb, hogy Én nem esem teherbe, pedig nagyon szeretnék közös gyereket.



- Még az iskolát sem fejezted be már lebabáznál. Elég idegesítő lehetsz. :(

2013. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
75%

És te ezért elhagynád a vőlegényedet, mi?Felsőfokú tanulmányokat végzel, de ilyen ostoba ötleteid vannak?

Kamuszag terjeng a levegőben...

2013. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
86%

És még hozzáteszem,hogyha annyira vagy cubai mint a krisztofelke,akkor meg is értem,hogy a gyerekek inkább eltávolodnak tőled.

Én mondjuk nem vagyok rasszista,sőt!De nem hiszem,hogy kisgyerekek bántanának téged amiatt,hogy kicsit barnább vagy.Itt meg aztán pont le is fogjuk sz****..

2013. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!