Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek ti hogy próbáltok...

Feleségek ti hogy próbáltok tevveni a férjeteknek miket tesztek ennek érdekében és értékeli e?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 01:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
? Szerintem indíts egy újat, mert ezt nem lehet kitalálni, mi lehet...
2013. aug. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tevenni helyett tetszeni elírtam telóról írok
2013. aug. 22. 01:35
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Ha férjem, azért mert szeret, és közösek a céljaink. Ha nem, akkor nem akarok vele együtt lenni.

Nincs praktika, senkivel nem játszom. Ha az egyenes beszédből nem ért, akkor inkább menjen tovább!

2013. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
3: Szerintem a szexuális vonzalom felkeltéséről beszélt. Te meg a barátság oldaláról. Hiába vagytok jó barátok, jó társak az életben, ha nem őrül meg a testedért.
2013. aug. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Nézd, igazad van. Illetve nem. A viselkedés erotikusabb, mint a test. És én a testem miatt sem szégyenkezem. Én senkit nem manipulálok, elég szép vagyok ahhoz, hogy tetszek neki, bár nem ez a lényeg, hanem a közös összhang. Ha ez hiányzik, akkor felesleges miről beszélni. Akarjon ő is tetszeni. Nehogy már én toppmodellkánt tündököljek, míg ő gusztustalan zsíros hajjal, böfögve, pizsammában ül a Tv előtt :(
2013. aug. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem alkalmazok semmilyen női praktikát. Persze igyekszem csinosan öltözni, vigyázok az alakomra (sportolok), de még csak nem is sminkelek.

Önmagamat adom, akinek meg ez nem tetszik, az mehet ha akar...

2013. aug. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nálunk nem a szex a legfontosabb, hanem az egymás iránti szeretet, megbecsülés, megértés. Nem a külsőségek a legfontosabbak. Saját magammal szemben vagyok annyira igényes, hogy otthon sem járkálok kócos fejjel, pecsétes, kinyúlt melegítőben! Még akkor sem, amikor a gyerekek picik voltak. Nem vártam el, hogy ezt értékelje! Elég, hogy mellettem áll és közösen teszünk a családért.
2013. aug. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Semmit, ha nem tetszem mehet...
2013. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Amit fontosnak tartok, hogy otthon se legyek elhanyagolt: tiszta, megfésült haj (NEM estélyi frizura), tiszta, nem kinyúlt, nem szakadt öltözet (NEM nagyestélyi, de nem szétmosott póló-melegítö), odafigyelek, hogy ne hízzak el, ne legyek löttyedt, mert egyetlen férfi sem szeret egy elhanyagolt, gusztustalan valakivel élni - és ha a feleség ilyen, akkor sokkal nagyobb esély van arra, hogy nem lesz tartós a házasság.
2013. aug. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Neha egy uj szexy haloing uj fehernemu

Titkos sms uzenet csak neki

42 eves anyuka

2013. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!