Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti mivel szoktatok...

Feleségek! Ti mivel szoktatok kedveskedni a férjeteknek? És viszont?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy megcsinálod a kedvenc sütijét, pedig te utálod...stb?
2012. jún. 5. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Háááát komplikált ízlése van a páromnak, úgyhogy aszerint főzök, mert másképp nem enne belőle. Pl. Nem eszi meg a hagymát a kajában, így teljesen szét kell főzzem hogy ne találkozzon "darabkákkal". :D Ezt minden kajában alkalmazom, a pörkölttől kezdve a paprikás krumpliig :) Emellett sokszor csinálok olyan kaját amit ő szeret és ritkán olyat ami nekem a kedvencem :)
2012. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kedvencét megcsinálom, aztán a végén már annyira megszokta, hogy nem is érdekes neki.:)
2012. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Megsütöm a halat pedig utálom.Szinte soha nincs olyan amit nem szeret.Van olyan nap hogy neki és magamnak külön főzök.
2012. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsés vagyok a párommal nincs olyan étel amit ne enne meg. Nagyon szereti az édességet azzal szoktam neki kedveskedni! :)
2012. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az én férjem borzasztó édesszájú, ebben még engem is ver, pedig az nagy szó. :)) Szóval nem bírom ki, hogy ne süssek neki, pedig elkezdett hízni a drágám, de így is a legjobb pasi a világon nekem. :))
2012. jún. 5. 12:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Eddig arról senki nem szólt, hogy a férje mivel kedveskedik neki...
2012. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is feltűnt....
2012. jún. 5. 13:13
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Gyűlölöm a lecsót. Még a szagát is. De a férjem szereti.

Szóval, ha lecsó kerül elé az asztalon, akkor az a határtalan szerelmem, áldozatkészségem és önzetlenségem szimbóluma.

2012. jún. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De aranyos. :) Nálunk fordítva van, én imádom a lecsót a férjem utálja!
2012. jún. 5. 13:34
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Párom részéről (mindjárt férjem, már csak 3 hónap :D) apróság, de nagyon aranyos: lefekvés előtt mindig kikészíti az éjjeli szekrényemre a fontos dolgokat, hogy ne nekem kelljen már velük babrálni (telefonom, papírzsebkendő, kislámpa felkapcsolás stb).

Tudja, hogy nagyon édesszájú vagyok, így néha meglep egy kis édességgel. Ritkán szokott megjegyezni dolgokat (inkább én tartok fejben mindent), de volt olyan, hogy együtt vásároltunk, és megemlítettem, neki, hogy nagyon szeretem a Párizsi kockát, ő meg erre mondta, hogy ezt nem is tudta. Pár nap múlva egyedül vásárolt, és hozott nekem P. kockát :)

Az is nagyon jól esett, mikor munka után még egyenruhában (állami fegyveres szervnél dolgozik) egyszer beállított az aerobic órámra, amit tartottam, mielőtt még hazament volna. Csak úgy beugrott, mondván: nem nézheti meg a kis asszonykáját? Olyan kis cuki :)

És persze verbálisan is kedveskedik állandóan. Hogy milyen szép vagyok (tudjátok, kócosan, ébredés után, smink nélkül, pattanásos fejjel, vizes hajjal... :D), ja, és azt is nagyon bírom benne, mikor a legváratlanabb helyzetekben megjelenik (mondjuk főzök, egyszer csak benyit nagy lendülettel a konyhába), és elkiáltja magát, hogy: SZEJET!!! Aztán kimegy :D

Nagyon szerencsés vagyok, azt hiszem :)

2012. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!