Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek ti hogy próbáltok...

Feleségek ti hogy próbáltok tevveni a férjeteknek miket tesztek ennek érdekében és értékeli e?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 01:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. aug. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Neha egy uj szexy haloing uj fehernemu

Titkos sms uzenet csak neki

42 eves anyuka"


10-es, a te ferjed orul ha kap egy negyvenketeves anyukat?:D

(bocs nem lehetett kihagyni...)


kerdezo: nyilvan tetszel neki, ezert vett el felesegul. biztos valtoztal azota, de o nem erre figyel, mert ha szeret teged, es osszeszoktatok, akkor masodrangu, hogy hogy nezel ki. (de lehetoleg ne rosszul!;)) mivel o mar minden helyzetben latott (ugyertem, csapzottan is, pizsiben is, betegen is) igy nagy meglepetest negativ iranyba csak az arcpakolassal tudsz talan okozni neki. A pozitiv irany meg az, hogy erezd jol magad a borodben ( pl. ne hordj tusarkut, ha abban csak botladozol es csak panaszkodni tudsz, az senkinek sem jo, meg johetne ide 1000 pelda...) helyette legyel apolt, es vallalhato, adj magadra. ha pedig becsuszik egy-egy alkalom (eskuvo, bal, unnep) akkor pedig adj bele apait-anyait, vegy egy uj dogos ruhat, illetve menj el fodraszhoz stb. mondom, a sajat kereteiden belul, mert beled szeretett az az ember, most ne akarj masnak latszodni.

2013. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem neki akarok tetszeni, hanem magamnak.

Ennek egy oka van, magammal sokkal kritikusabb vagyok, mint ő velem.


Ráadásul ha elégedett vagyok magammal, akkor a kisugárzásom is olyan lesz, akkor felszabadult vagyok, szexuálisan is nyitottabb szenvedélyesebb is (míg előfordulnak rossz napjaim, pl egy herpesz a számon, hááát eléggé lehangol, nem is hiúság miatt, hanem ugye akinek szokott lenni tudja az élettani hatásait a vírus, és sejtürülésnek =rosszkedv..akkor nem is tudok laza lenni)


A "jó napokon" utcán idegen szólítanak le, hogy de szép vagyok. (Pedig aztán nagyon átlagos vagyok) és látszik rajtam a kedvesség..(.ezt sem mindig érzem) nagyon jól esik, ha tényleg őszinte bókokat kapok..


Tehát nem igyekszem a páromnak tetszeni, de szoktam időnként szexi fehérneműbe öltözni, ez a saját vágyamatis szítja, maga a készülődés.

A másik, hogy tudom, hogy nagyon szereti a combfixeket...nekem is kényelmesebb így szoktam azt viselni..

2013. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért, utolsó, szerinted 42 évesen véget ér az élet? Miért ne lehetne az az anyuka 42 évesen is kívánatos és vonzó NŐ?
2013. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat, időközben nem utolsó, hanem 12-es hozzászóló.
2013. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Elsősorban magamnak akarok tetszeni, itthon sem hordok elnyúlt pólókat, nadrágokat stb, nem szoktam itthon magam halálra sminkelni, egy kis szempilla spirál és kész.

Meg mindig meglepem egy szexi fehérneművel amit kedvére letéphet :D

2013. aug. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én már nem próbálkozom, hiáb a ölrözök ki, hiába érzem magam sexynek, hiába próbålom elcsábitani, nem megY. Nem akarok már ugy tetszeni, inkább talán azért kerázom ki magam hogy másoknak tetsszek ő pedig így észre vegye, hogy igenis szép vagyok.
2013. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem talål vonzónak, hiåba mondja, hogy igen (ha rákérdezek), úgyhogy én nem hiszek abban hogy valaki örökké megőrül a másikért...talån ha kövér lennék az tetszene, nem tudom.
2013. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egészségesen táplálkozok + mozgok, odafigyelek a bőrápolásra + ápolom a fenékig érő hajam. Ezt elsősorban magam miatt csinálom, de ő megőrül a látványért :) És ha van olyan összeállítás, amit szeret rajtam, akkor azt gyakrabban felveszem.
2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

komolyan kamaszclub van itt?

azt gondoljak nehanyan hogy ha nayuka vagy es 40 multal akkor bezar a bazar?vege a szexnek?

De naivak vagytok majd meglatjatok milyen fontos a szex az intimitas es nem all meg az elet ha elered a 40 -50-60.

Kulonben igen a ferjem orul ha elcsabitom 42 evessen is de miert is magyarazok azoknak akik most leptek ki a pelenkabol.

2013. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!