Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam a páromat,...

Nagyon megbántottam a páromat, hogy tudnám jóvá tenni?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy meggyanúsítottam, hogy megcsal, de tényleg minden arra utalt, és miután nagyon elzárkózott, támadós volt és nem volt hajlandó megbeszélni a dolgokat, még inkább azt hittem, hogy megtette és össze-vissza nyomozgattam. Eltelt pár rémes nap és egy összeveszésnél elmondta, hogy végülis mi hogy volt, és így viszont tök hihető a sztori, hogy végre tisztáztuk. Most nagyon meg van bántva, csúnyán viselkedtem vele és csúnyákat mondtam. Pár napja megbeszéltük, hogy szakítunk, mert szerinte ha nem bízom benne, akkor nincs értelme az egésznek. Aztán persze mégis maradtam, megbeszéltük, hogy próbálunk változtatni mindketten a problémáinkon. Azóta egy hangos szó nem volt, most tökjól megvagyunk, és meg is teszi minden nap amire megkértem, de hiába próbálok mindennel a kedvében járni, olyan kis szomorúnak látom, hogy megszakad a szívem. (mondjuk most speciel beteg is) Nagyon szeretjük egymást és nem szeretném elveszíteni! Kérlek segítsetek, hogy mivel tudnám felvidítani és meggyőzni arról, hogy tudok még bízni benne, akármennyire is szerencsétlenül jött ki a dolog!
2013. aug. 22. 11:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ember egyébként, az egyik legjobb, akit ismerek. Csak valahogy olyan hülyén intézi az emberi kapcsolatait, hogy sokszor mi (én) jövónk ki belőle rosszul. De szeretem és bármit megtennék érte, hogy ne azt a lemondást lássam rajta, ami a veszekedés óta van!
2013. aug. 22. 11:06
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Lehet megcsal és most hazudott. Legyél gyanakvó.
2013. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerjük a párodat, hogy mivel tudnád megvígasztalni, de próbáld meg neki bebizonyítani, hogy tényleg bízol benne. Ne nyomozgass utána és akkor talán érezni fogja, hogy visszaállt a bizalmad. Egyébként azt nem értem, hogyha tényleg "ártatlan", akkor miért kellett neki pár nap, hogy elmesélje, mi is történt valjójában? Lehet, hogy pár nap kellett neki, hogy kitatlálja a hihető sztorit és mégsem olyan ártatlan?
2013. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

Ő nem tud benned bízni, és igaza van. A bizalmat könnyű elveszíteni, visszaszerezni nehéz. Ne gyanúsítgasd, ne nyomozz után, az idő majd megold mindent.

A másodikra pedig ne hallgass. Egy megkeseredett hülye nő lehet.

2013. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is az lehet,hogy volt valami és azért kellet párnak,hogy hihető sztorit találjon ki! Tudod "Nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél"
2013. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért ennyire ne legyen bűntudatot. Azért ő sem igyekezett annyira kimagyarázni magát. Az a lényeg hogy megbeszéltétek. Te megígérted hogy normális leszel, de ő is megígérhetné hogy nem keveredik félre érthető helyzetbe. Mert ez ellen ő tud tenni és kell is tenni. Általában az ember nem gyanúsítja a párját ha nem ad okot.Szóval ennyire nem kell neked sem túlzásba vinni.Szóval ő is sáros volt valahol.
2013. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, sáros volt, mert neki nem kellett volna félreérthető helyzetbe keverednie, de már hiszek neki maximálisan. Azért kellett pár nap, konkrétan kettő, mert vendégségben voltunk és nem volt alkalmunk beszélni. Akárhányszor közeledett, vagy beszélgetést kezdeményezett (már nem erről, hanem a társaságban) látványosan utálkoztam.
2013. aug. 22. 11:37
 8/12 A kérdező kommentje:
Megígérte amúgy, hogy nem keveredik és bocsánatot is kért többször is, mondta, hogy tudja, hogy hülyén intézte a dolgokat és hogy félreérthető volt.
2013. aug. 22. 11:39
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

Az itt válaszoló nők többsége azért gyanúsítgatja a párodat alapból,

mert magukból indulnak ki!!

2013. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9-es válaszoló igaz, magunkból indulunk ki. Ha engem megcsalással gyanúsítana a párom, akkor nem bevágnám a surcát, aztán megrendeznék egy szakítást, ami után nagy kegyesen mégis visszafogadom, de látványosan szenvelgek, így kényszerítve a páromat hogy húzza meg magát és "nyalja a fenekem" mint a kérdező. Én ehelyett AZONNAL tisztáznám a félreértést, mert nincs mit titkolnom.
2013. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!