Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon megbántotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon megbántottam a páromat, és nem hajlandó velem beszélni!

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel bántottad meg? De elsősorban kérj bocsánatot és mondd el hogyan érzel iránta :) És hogy nagyon sajnálod az egészet :)
2011. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy mivel bántottad meg. Ha megbocsáthatatlan, akkor lépj tovább, és felejtsd el.

Volt egy barátnőm, akinek késett a mensije. A pasija lelépett, 1 hónap múlva jelent meg újra, hogy mi van. Szerencsére nem lett baba, de nem békültek ki. Pedig a srác nagyon szánta-bánta vétkét. Hát, ezt nem lehet hogy kimagyarázni.

2011. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kötekedett,én meg nagyon csúnyán beszéltem vele,kiabáltam,megsértettem...nem veszi fel nekem a telefont,nem ír vissza,mindenkinek azt mondja hogy nem fog keresni,mielőtt elutazik,de lehet utána se...pedig olyan levelet írtam neki hogy bárki megenyhülne...de ő nem.elhiszem hogy megbántódott,de azt nem látja be hogy ő provokálta..
2011. szept. 1. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, hogy "ő provokálta" nem értem minek keresed! NEm azt kell nézni ki a hibás, hanem hogy van előttetek egy megoldandó probléma, amit meg KELL beszélni. Ha megbeszélitek, hogy mi is történt pontosan, és miért(lehet ez egy ürügy volt neki arra, hogy szakíthasson) akkor kiderül (ha normálisan beszélitek meg) pontosan mit is akart ezzel "elérni". Lehet csak rossza napja volt, te meg még rákontráztál. Ki tudja. Ez a ti dolgotok, csak tényleg meg kellene próbálnod valahogy máshogy felvenned vele a kapcsolatot. Esetleg egy haverján keresztül?
2011. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem lehet...mindenki próbál a lelkére beszélni hogy legalább üljünk le beszélni.nem,ő nem!elutazik egy hétre holnap,és közölte hogy előtte biztos nem beszél velem,de még lehet utána se.nem szakítottunk,csak nem szól hozzám...
2011. szept. 1. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
lepd meg. menj át hozzá. nm küldhet el. kérd meg, hogy beszéljétek meg. ne légy rámenős. csak szépen. és mond el, hogy nem akartad megbántani, csak rosszul esett, hogy kötekedett és megvédted magad.
2011. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
délig dolga van,4kor elutazik..és nála nem tudni hogy mikor van otthon és mikor nincs...
2011. szept. 2. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!