Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántottam a páromat,...

Nagyon megbántottam a páromat, hogy tudnám jóvá tenni?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy meggyanúsítottam, hogy megcsal, de tényleg minden arra utalt, és miután nagyon elzárkózott, támadós volt és nem volt hajlandó megbeszélni a dolgokat, még inkább azt hittem, hogy megtette és össze-vissza nyomozgattam. Eltelt pár rémes nap és egy összeveszésnél elmondta, hogy végülis mi hogy volt, és így viszont tök hihető a sztori, hogy végre tisztáztuk. Most nagyon meg van bántva, csúnyán viselkedtem vele és csúnyákat mondtam. Pár napja megbeszéltük, hogy szakítunk, mert szerinte ha nem bízom benne, akkor nincs értelme az egésznek. Aztán persze mégis maradtam, megbeszéltük, hogy próbálunk változtatni mindketten a problémáinkon. Azóta egy hangos szó nem volt, most tökjól megvagyunk, és meg is teszi minden nap amire megkértem, de hiába próbálok mindennel a kedvében járni, olyan kis szomorúnak látom, hogy megszakad a szívem. (mondjuk most speciel beteg is) Nagyon szeretjük egymást és nem szeretném elveszíteni! Kérlek segítsetek, hogy mivel tudnám felvidítani és meggyőzni arról, hogy tudok még bízni benne, akármennyire is szerencsétlenül jött ki a dolog!
2013. aug. 22. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
9 Nálad a pont:D
2013. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9!

Én egy nyílt, szókimondó ember vagyok, ezért nem szeretem ha valaki félrebeszél, vetít. Azt meg kimondottan utálom ha még utána mártírkodik valaki. Így van én magamból indulok ki , és nem szeretem a mellé beszédet.Az ilyen jellegű félreértéseket rögtön tisztázni kell, nem napokig veszekedni. Ha a pasi rögtön kimosta volna magát az ügyből nem jutnak idáig, úgyhogy ugyanolyan hibás.Illetve az még jobb lett volna ha bele sem megy semmilyen félreérthető ügybe.

2013. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!