Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki olyan...

Van itt olyan, aki olyan férfivel él együtt, akinek van két gyereke egy másik nőtől? Hogyan kezelitek ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
93%

Én olyan férfival élek együtt lassan 5 éve aki apuka, és a volt feleségétől született 2 gyermeke. Ikrek 10 éves fiúk..

Jól kezelem a helyzetet, mert a srácok velünk élnek, és imádom őket. Ők is szeretnek.. Emlékszem amikor 5 évesen megismertek, féltek tőlem, mert az anyjuk azt beszélte be nekik hogy én gonosz vagyok, és azt akarom hogy az apukájuk csak engem szeressen, őket nem.

Dani vagányabb volt Déneskénél és 5 évesen simán rám kérdezett.

Te gonosz vagy???

Csak téged szerethet apu??

Én erre azt mondtam hogy szerintem egy nagy doboz csokifagyi mellett kéne hármasban megbeszélni a dolgokat..Fél év múlva az anyjuk úgy döntött az ikrek útban vannak az új kapcsolatában, és egyszerűen elhozta hozzánk, hogy innentől neveljük mi őket. (mi már együtt éltünk a párommal) Akkor is az volt, hogy vettem egy doboz csokifagyit, és leültünk négyen beszélgetni. A srácok könnyedén viselték a változást, és 5 év együttélés után elmondhatom, hogy sem ők sem én nem bántam meg, hogy együtt élünk..

2013. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!