Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nincs kimondva, miből érzi...

Ha nincs kimondva, miből érzi az ember, hogy a másik elfogadta párjának és hogy együtt járnak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 14:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Első csók, közös programok szervezése, esetleg közös jövő, hónapokkal később.
2012. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a kérdést nem is értem. Mi az, hogy nincs kimondva és együtt járnak? Ha már az elején ilyen szinten problémát jelent a kommunikáció (hiánya) akkor ez a "kapcsolat" már most halálra van ítélve.


Talán beszélgetni kéne, vagy talán megkérdezni az adott személyt, mert ismeretlen emberek erre nem fognak tudni válaszolni.

2012. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Megkérdezi a másiktól? Jó kapcsolat ahol már a legelején sem működik a kommunikáció.
2012. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Rendszeresen keresi a másikat, őszintén érdeklődik, mi történik vele/körülötte, szívesen érinti meg (ölelés, csók stb.), dícséri, rövidebb távra tervez vele (pl. mi legyen a program jövő hétvégén).
2012. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2 hete találkozgatunk és együtt alszunk ilyesmi, már ismerem a barátait!

A napokban mindenképpen rákérdezek, csak nem tudom, hogy kezdjek neki!

2012. okt. 16. 14:34
 6/21 anonim ***** válasza:

2 hét után együtt alszotok?!


Gyorsan pörögnek az események, szerintem ha az együtt alvás nem okoz problémát, akkor az se okozzon, hogy megkérdezed hányadán is álltok pontosan..

2012. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
Kedves barátnőm Kati!Ma az őszinteség híve vagyok,tehát elm ondok mindent XD! Péntek este taliztatok és már együtt is voltatok testileg!Keres téged,a popit is kinyalja szóval igen együtt jártok! Még a fogászaton vagyok,majd hívcsi. Puszika:)
2012. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja azt még elfelejtettem írni,hogy tegnap is voltatok billiárdozni,és este vele is aludtál!:):)és használtatok minden bejáratot!:):)
2012. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

Én nem tartok komolya kapcsolatnak olyan nőt, aki 2 héten belül velem alszik.


27F

2012. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A szexhez (jobb esetben) 2 ember kell. Mi alapján gondolsz te engem BÁRMINEK , ha te is megetetted? Ha ez alapján negatív véleményt alkotsz, akkor jobb is, hogy nem kerülünk közelebbi kapcsolatba, mert nyilvánvalóan begyöpösödött és kettős mércével mérsz. Egy valódi párkapcsolat pedig nem árt, ha egyenlőségen alapú!!!
2012. okt. 16. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!