Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Nincs kedvem szeretkezni egy...

"Nincs kedvem szeretkezni egy tehénnel. " Ha a párod ezt mondaná neked, mit szolnál?

Figyelt kérdés
Az igazsághoz tartozik, hogy tényleg dagi vagyok. A kérdés nem is az, hogy le kellene-e fogynom vagy sem. Hanem az lenne, hogy a férjed, aki állítolag egyébként szeret, létezik, hogy ilyet mondjon? Úgy, hogy szeret? Hogyan egyeztethető össze ez a két dolog? Ilyen kijelentés után menthető még egy kapcsolat? Szex kb 3 havonta van, ami nekem is, és szerintem neki is kevés.
2013. aug. 23. 19:16
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
80%

"aki állítolag egyébként szeret" - elég gyenge lábakon álló állítás.

Gondolom, nem most szembesült hirtelen a testalkatoddal...

Szerintem: lapát.

2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
88%
Ha volt előzmény, ha nem, a kijelentés mérhetetlenül bunkó, és érzéketlen...
2013. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
81%

Egyértelmű, hogy nem szeret.

De ha már elmúlt a szerelem, akkor is aljas bunkóság így megsértenie Téged.

Ha szeretne, akkor azt mondaná, hogy: kicsim, kicsit le kéne fogynod, neked is jót tenne, csinosabb lennél, én segítek ebben neked.

Attól tartok, hogy más nők vannak már a pályán, ha ennyire hanyagol és ilyen brutális.

2013. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
Akkor is duci voltál amikor összejöttetek ?
2013. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
77%

Feljött belőle az őszinteség, nem pedig azok a hülyeségek, miszerint "csontokkal csak a kutyák játszanak" stb.

Ha én ebben a helyzetben lennék, akkor biztos hogy elgondolkoznék magamon, hogy mi a helyzet, mondjuk ha a kedves párod is dagadt, akkor nincs miről beszélni.

Lényeg, hogy én elgondolkoznék, attól hogy ez egy bunkó kijelentés volt, mérhetetlenül őszinte is.

2013. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
82%
"A tehenek pedig nem szeretkeznek férgekkel!"- kábé ezt
2013. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom már akkoris úgy néztél ki mint most amikor összejöttetek, ha akkor megtetszettél neki akkor szerintem itt más probléma van. 3 havonta sex? Nem lehet, hogy másvalakivel is összejár? Mindenesetre én tuti elgondolkoznék azon, hogy kiadom az útját. Ne mondd már, hogy neked jó egy ilyen féreg mellett!
2013. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
91%

Önmagában ez kevés információ.

Nyilván bunkó egy kijelentés, ezt senki nem vitatja.

De ha már hónapok/évek óta ösztönöz, hogy fogyjál már le, és te még mindig nem csinálsz semmit, akkor valahol érthető.

2013. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
87%
A megfogalmazás őszinte es bunko. Kérdés, hogy ha a tükörbe nézel magad is látod e a tehenet, aki eltakarja a nőt...
2013. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon rosszul esne, ez nem kérdés, akkor is, ha valóban dagi lennék. Nekem a kis mellemre tett megjegyzést a párom, amiről kur.ára nem tehetek ráadásul.

Miért csak 3 havonta szeretkeztek?

2013. aug. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!