Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar szeretkezni a...

Miért nem akar szeretkezni a férjem?

Figyelt kérdés
BOCSI HA HOSSZÚ LESZ! Párommal 3éve vagyunk együtt, az elején minden passzolt, naponta együtt voltunk,állandóan rám mászott. De szinte egy éve mindég én közeledtem hozzá, eleinte nem utasított vissza, de most már sűrűn leráz.Mindig fáradt, vagy nyűgös, amikor egyik sem, akkor meg tévét néz. Már elmondtam neki h ez mennyire rossz nekem,és kérdeztem velem van -e baja, de azt mondta h nem..Nem is akar erről beszélni, mindég azt mondja hagyjam már békén ezzel, mert neki semmi baja nincs velem. Heteken keresztül nem ér hozzám,mindig van valami kifogás. Napok óta nem beszélek vele nagyon. Azt hiszem tönkre ment a kapcsolatunk :( Lassan már nekem sincs kedvem hozzá, nem is értem h bírom ki a közelsége nélkül. Mondtam neki h dobjuk fel valamivel a szexet, de nem akarja. Ő 34éves, én 23. Mit csináljak? Úgy érzem h vége köztünk mindennek, mert ő nem hajlandó megváltoztatni ezt az egészet, és én egyedül kevés vagyok hozzá.:(
2013. febr. 23. 14:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
17%
Biztos híztál vagy valami és nem kíván,vagy valami gondja van neki és nincs kedve szexelni.Vagy szeretője van és máshol kiéli magát,mire haza ér arra már nincs ereje rád...de lehet hogy valami baja van neki.
2013. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
70%
Mi honnan tudjuk látatlanba, ha még te sem tudod? Itt csak a szokásos sablonválaszok jönnek: megcsal,elmúlt a vágy stb.
2013. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:
160cm vagyok, és 54 kg. Nem híztam meg. Csak tanácsokat szerettem volna kérni, mert ti jobban kívülről látjátok az egészet..
2013. febr. 23. 15:09
 4/68 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is volt ilyen időszak, én bevágtam a durcát. Ha ő nem, hát én se. Párszor visszautasItottam én és valahogy megoldódott, most már nincs probléma. Majdnem a korunk is hasonló volt.
2013. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
És neked elmondta h mért nem akarta? Azzal oldódott meg h vissza utasítottad? És az idő alatt míg nem volt szex köztetek, te tudtál kedves mosolygós lenni vele?
2013. febr. 23. 15:15
 6/68 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, hogy azért oldódott volna meg. Nem, nem tudom mi baja volt. Én is sokat agyaltam, hogy akkoriban nem e volt valakije stb.
2013. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
66%

ma 15:09



Erre nem lehet tanácsot adni mert mindenki más.Ráadásul nem simerjük a minden napjaitokat és titeket és a viszont hogy milyen votl előtte.Most itt lehet találgatni hogy biztos meg csal,vagy valami baja van,vagy elhidegült stb..

Szerintem itt egy beszélgetés segítt.Nem látunk bele a hétköznapokban ahogy éltek vagy éltetek ez elött.Itt csak is egy beszélgetés segítene..

2013. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok. Tudom h az segítene, de nem akar erről beszélni egyáltalán, már fél éve nyaggatom h mondja el mi van, de nem mond semmit :(

Nem tudom h megcsal -e,mert mindenhova tudom a jelszavát, nem hordozgatja magával a telefonját, nem csavarog, meg semmi ilyen.

2013. febr. 23. 15:20
 9/68 anonim ***** válasza:
96%
Elmúlt a kezdeti nagy vágy, ennyi. Nála ilyen korán jött elő, van akinél később. Ha nincs arra jel hogy van valakije, akkor sajnos el kell fogadnod, hogy "megunt", vagy belenyugszol, vagy lépsz tovább. Jobb nem lesz, nem valószínű. Én könyörögtem már a volt vőlegényemnek hogy próbáljuk megoldani. Mikor már hónapokig hozzám sem nyúlt, és ez évekig így ment, véget kellett hogy vessünk a kapcsolatunknak.
2013. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
16%

Mondtad már neki, hogy neked több szex kell? Mi volt a reakció?

Ha fáradt, nyűgös, akkor hagyd békén.

2013. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!