Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta megszületett a babánk,...

Mióta megszületett a babánk, Ő mindig szeretkezni akar. Nekem nem esik jól. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

A barátom (nem szeretem a párom kifejezést) sokkal inkább szexet akar, mióta szültem. Azonban ez 3 hónapja volt és még nem tudom élvezni, de szinte erőszakosan akarja és egész nap vele kell foglalkoznom! Nem bírok szétszakadni 5 felé, teljesen abnormálisan viselkedik. Volt, hogy 1 nap 2-szer akart együtt lenni, legalábbis pedzegette és nekem ez nem esik jól, ezt mondtam is neki. Min lehetne változtatni, hogy kéne viszonyulnom hozzá, ha egyszerűen annál többet nem tudok magamra "kényszeríteni", mint amennyi egy átlag kapcsolatban is megszokott? És miért viselkedik ilyen furán, mikor mindent megkap érzelmileg ugyanúgy, mint régebben?

24/N


2013. febr. 8. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Féltékeny a babára.
2013. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Olyasmi ahogy az első mondja..vagy alapban valamiért jobban kíván így.Amúgy örüljél nei mert a legtöbb férj pont ilyenkor szokott félre lépni és nem tud úgy nézni az asszonyra.
2013. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
Esetleg az orális szexet kedvelitek?Ahhoz még sem kell magadat annyira megerőltetni és így még is van valami.Csak egy ötlet hogy ha megoldás akarsz és nem akarsz sértődést és még is akarod hogy jó legyen neki..
2013. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
arra figyelj ne azt érezze, hogy a baba miatt a ti kapcsolatotok háttérbe szorul.
2013. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Persze, hogy jót akarok neki, csak azt nem értem, miért akarja pont most többször, meg miért ilyen érzékeny, mikor régebben negyed ennyit nem voltunk együtt.

Én nem változtam sokat a terhesség alatt, eddig is igényes fiatal voltam és most is egy magára sokat adó ember vagyok, szóval olyan félelmem nem volt, hogy majd nem tetszem neki szülés után, ugyanúgy nézek ki, mint mikor megismert, max a mellem lett nagyobb, aminek azért örül:D Csak ezt a tőle nem megszokott ragaszkodást tartom furcsának.

2013. febr. 8. 18:58
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát, mint mondtam, nem tudok szétszakadni, de azt se várhatja el, hogy csak Ő legyen a középpontban egész nap egy csecsemővel szemben.
2013. febr. 8. 19:01
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Örülj neki hogy ragaszkodik,sok férfi ilyenkor már nem tekínt úgy a feleségére mint elötte.Szerintem ez csak jó.Ha éppen nincs kedved de ő nagyon akarja akkor tegyé egy ajánlatot neki hogy csinálod neki szájjal:)) Ha kedveled az orális szexet:))
2013. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én meg egy rendes alvásra, felnőtt társaságra, meg 1-2 óra egyedüllétre vágyom már hetek óta, mégsem kapom meg.
2013. febr. 8. 19:05
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Egyértelműen féltékeny, de azért tényleg nem tudom, hogy miért azt várja el, hogy Te szülés után 3 hónappal legyél anya, szexistennő, háziasszony egy személyben.

Add neki oda pár órára, Te menj el kikapcsolódni és aztán Ő is kérheti a magáét.

2013. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd a gyerekkel 1napra egyedül! Utána tuti még gondolni sem fog a szexre aznap! :-D
2013. febr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!