Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik, ti voltatok mar olyan...

Tinik, ti voltatok mar olyan helyzetben, hogy anyukatok ott ullt mellettetek mikozben gepeztetek, es ha megkertetek, hogy menjen el, megsertodott? Hogyan kezeltetek?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje mind jott es nezte, hogy miket sinalok es mind kerdezoskodott, ha beszeltem valamit valakivel, hogy ki ez mi ez stb.. Mikor a baratommal beszeltem kezdte mondani, hogy ezt ird, azt ird.. Ha valakinek megeztem a kepeit, ki az, honnan ismered es ehez hasonlo kerdesek.

Nagyon jo a viszonyunk altalaban, minig mindent megszotok vele, de en is nyugalomra vagyom, szeretek egyedul gepezni, es igazan nincs elotte titkolnivalom, de mos nem tudom mit tegyek. Nagyon haragszik.... Azt mondta, hogy o csak elvezetbol ult ott, mert szerette nezni... Ti mit csinalnatok a helyemben?



2013. aug. 25. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
majd rájön magától, hogy nem idegesíthet állandóan ezzel.
2013. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
es ha nem? :(
2013. aug. 25. 21:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
megkérném SZÉPEN hogy ne olvassa el a beszélgetésemet. Nekem is csinálta ezt, bár én olyankor direkt nem irogattam olyanról ami kellemetlen lenne, illetve mikor ugycsinált mint aki tévét néz, de közben éreztem hogy bámul és olvass, mindig megnyitottam egy uj oldalt és az üzenet és az oldal között ugráltam. (elég rossz ahhoz a szeme hogy ne tudja így elolvasni) vagy egyszerűen lezártam a beszélgetést
2013. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
91%
én elvonulok a szobámba ilyenkor, ott senki sem zavar
2013. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

35 éves vagyok, családom van, háztartást vezetek, gyereket nevelek, és az anyám még mindig mindenbe beleszól. Pedig nem barátnői a viszonyunk, és gyakran van belőle veszekedés.

Úgyhogy kell neki szólni. Teljesen normálisan és kedvesen: Anyu, lennél olyan kedves egyedül hagyni egy kicsit? Szeretnék egyedül gépezni. Nem titok, majd megbeszéljük (vagy nem), csak most szeretnék egyedül lenni.

2013. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Bár igazából mindegy, most olvasom, hogy anyukád élvezetből lesett a privát levelezésedbe... Ezt épp úgy nem illik, mint ahogy a naplódat se olvashatná el (ha írnál naplót). Amit anyukád csinál, lényegében ugyanaz, mintha kihallgatná, miről beszélsz telefonon a barátaiddal. Hogy bele is szólt, kinek mit írj, az már csak hab a tortán.

Nyugodtan mondd meg neki, hogyha szeretne a gépen valamit ügyködni, te odaengeded, (persze nem a saját cuccaidhoz) de így meg te nem tudod élvezni, amit csinálsz. Neked is jogod van magánélethez.

2013. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok, nemsokara 15.
2013. aug. 25. 22:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, csak próbálta azzal álcázni, hogy mindig akkor akadt sürgős pakolni valója a hátam mögött, amikor a gépnél ültem. Mikor meg már nem bírta hogy bele ne szóljon mit csinálok, úgy tett mintha éppen csak oda nézett volna és pont azon a mondaton akadt volna meg a szeme. Baromira idegesítő volt. Próbáltam vele szépen megbeszélni, de végül csak abból értett amikor ordítva zavartam ki a szobámból. Duzzogott pár napig, utána megértette hogy ez így nem működik. Már nem lakom otthon, de ha látogatóba jön és be van kapcsolva a gép, azért le szokott ülni elé matatni, de ilyenkor ha tudom hogy jön már eleve a korlátozott vendégfiókon hagyom a gépet. :)
2013. aug. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Neki nincs gépe? Legyen. Izgatja az internetes világ. Beszélj apukáddal, hogy legközelebb kapjon ajándékba egy laptopot. Meglásd, nem fog melletted rostokolni és zavarni. A magánszférádra neked is szükséged van. Persze azzal a kikötéssel, hogy nem csinálsz marhaságot. De ahogy írod, bizalmas viszonyban vagy Anyukáddal. Ezt is meg kéne vele beszélned, hogy anyukám, úgyis elmesélek neked minden fontosat, tőled kérek tanácsot, hagyd, hogy egyedül legyek a gépnél. Hozd fel neki példának, hogy amikor ő olvas egy könyvet, nem szólítod meg minden oldalnál, hogy mesélje már el, mit olvasott. Kedvesen, tisztelettudóan és aranyosan beszéld meg vele, közben szövetkezz az apukáddal a mamának egy laptop ügyében. Sok sikert!
2013. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen kedves valaszolok! Utolso, neki is van gepe, de ot az "izgatja" ,hogy mi miket beszelgetunk egymas kozott, mert ugye az annyira erdekes.... De az este megmondtam neki szepen, megkertem hagyj magamra kerlek, errefel nekifogott sirni es nem beszel velem.. Ma reggel felhivtam a munkahelyen es eleg normalisan valaszolt.. Mi a velemenyetek?
2013. aug. 26. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!