Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadták a szülők amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadták a szülők amikor először megkértétek őket hogy engedjenek el a párotokhoz?

Figyelt kérdés
persze itt azokra gondolok akinek még engedélyt kell kérnie vagy még első barátja stb...és a szülők nem akarják nagyon engedni 16/l
2013. márc. 30. 22:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat lemaradt hogy ott alvásról van szó nem csak hogy elmenni hozzá...
2013. márc. 30. 22:53
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen kaptam volna 2 egyformát.
2013. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Megsem mertük volna kérdezni
2013. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam, és nem hiszem, és előtte, mikor még nem volt barátom, kérdeztem ilyenekről őket, és tutira nem engedtek volna el.

Akkor is csak azért, mert már fél éve jártunk és utána mondtam is anyának, hogy "már nincs mitől féltenie". Akkor elcipelt óvszert venni, hogy biztosan felkészült legyek az ottalvásra.

2013. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"Mindent bele, fiam!" Fiúként szerencsére nem okozott olyan nagy problémát az ilyesmi :D
2013. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
már szilveszterkor együtt aludtunk meg utána egy buli után is és akkor még csak 3 hete voltunk együtt most meg már lassan 4 hónapja vagyunk együtt és nem akarja megengedni én ezt sehogy sem értem...koromhoz képest elég érett vagyok amúgy meg 3 hónap és 17 vagyok és nem azért akartam ott aludni mert leakarunk feküdni,mert én nem feküdnék le a barátommal még...van bennem felelőség tudat és rosszul esik hogy anya azt hiszi hogy megtenném..
2013. márc. 30. 23:02
 7/17 anonim ***** válasza:

mert szerintem úgy gondolta, talán eddig nem feküdtél le vele, de most már nagyobb az esélye ennek,

hát eddig egyik kölök se kért ilyet ott aludjon, inkább hozzánk járnak N

2013. márc. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

" ott alvásról van szó nem csak hogy elmenni hozzá..."


[link]

2013. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából,ha annyira leakar valaki feküdni a másikkal akkor megteheti nap közbe is nem értem miért akkora kunszt ez az ottalvás kérdés főleg amikor hajnal egyig itt van néha a barátom nálunk...simán megtörténhetne,de nem történik...
2013. márc. 30. 23:19
 10/17 anonim ***** válasza:

16 voltam mikor kb 2 hét után a barátom nagyon akarta, hogy nála aludjak (nem szexelni akart csak, hogy ott legyek mellette) akkor nem engedte az anyám aztán olyan 1-1,5 hónap után már engedte, de még akkor se feküdtünk le. 2 hónap után történt meg egy délután.

21L

2013. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!