Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinik, ti voltatok mar olyan...

Tinik, ti voltatok mar olyan helyzetben, hogy anyukatok ott ullt mellettetek mikozben gepeztetek, es ha megkertetek, hogy menjen el, megsertodott? Hogyan kezeltetek?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje mind jott es nezte, hogy miket sinalok es mind kerdezoskodott, ha beszeltem valamit valakivel, hogy ki ez mi ez stb.. Mikor a baratommal beszeltem kezdte mondani, hogy ezt ird, azt ird.. Ha valakinek megeztem a kepeit, ki az, honnan ismered es ehez hasonlo kerdesek.

Nagyon jo a viszonyunk altalaban, minig mindent megszotok vele, de en is nyugalomra vagyom, szeretek egyedul gepezni, es igazan nincs elotte titkolnivalom, de mos nem tudom mit tegyek. Nagyon haragszik.... Azt mondta, hogy o csak elvezetbol ult ott, mert szerette nezni... Ti mit csinalnatok a helyemben?



2013. aug. 25. 21:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mikor en voltam tini is ez volt, csak akkor meg leveleztunk, nem volt gep. szerette volna elolvasni mit irtam, mert volt amikor meg megosztottam vele. aztan amikor kamaszodtam mar nem akartam mindent megosztani vele, foleg ha fiunak irtam akkor is volt vita, siras,sertodes. aztan egyszer kibokte, hogy bantja h. titkolom es h. mar kezdek felnoni, ha nem osztok meg vele mindent. ezt igy utolag nezve, tenyleg nehez lehetett elfogadnia , radobbennie h. mar onallo donteseim vannak. idovel megoldodott. bar jott helyette mar 'tini problema'
2013. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A szobádban van a géped? Naponta kb mennyit ül(t) melletted?

Nálam a szobámban van a gépem, a szüleim csak néha jönnek hátra, hogy megnézzék mit csinálok....de ha éppen netezek, vagy chetelek a haverokkal akkor mindig csak megnyitok egy teljesen random oldalt, ami a szemükben semleges ilyenek pl:

-Ez az oldal

-Wikipédia

-Speedtest

-Vagy esetleg egy torrent oldal


Hozzám csak bejönnek, megnézik mit csinálok, kimennek, vagy szólnak, hogy kéne valamit segíteni/pakoljak/etc


De egyébként ez a TE SZEMÉLYES magánszférádba tartozik. Másnak nincs hozzá köze.

Mondd el neki esetleg azt a példát, hogy Te sem olvasod (vagy mégis? :DD) el az e-mailjet, nem szólsz bele az ismerőseibe, etc....így talán megérti és nem lesz felzaklatva ezen

Remélem sikerül meggyőznöd :D

15/F

2013. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, hat a szobamban van gep is es van laptopom is.. mostanaban inkabb az agyban laptopozom s akkor jon anyum, mellem fekszik es kezdi nezni ejjel kb 2-3 orat is, de neki is van fb-je es sajat gepe is, szoval nem tudom miert izgatja ennyire, en ha valami szamara szemelyeset kerdek, mindig felkapja a vizet. Sosem titkoltam el elole semmit, nem is vertem at, nem tudom miert felt ennyire, vagy miert erdeklodik ennyire.


Azert segitettel, koszonom. :)

2013. aug. 26. 22:01
 14/15 anonim válasza:

Persze....mások dolgaiban matatni, szétnézni izgalmas, kíváncsiskodó dolog (mindenki így van vele), de nem helyén való. Egyféle "tabu".

Ezt kéne vele megértetned valahogy :/

2013. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megprobaltam vele megbeszelni, kicsit kiakadt, aztan remelem feltudja dolgozni... De vaalahogy ugy erzem, hogy ujbol kezdi egy kis ido mulva.
2013. aug. 26. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!