Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit irjak neki? Szulinapja lesz.

Mit irjak neki? Szulinapja lesz.

Figyelt kérdés
Anyukam most lesz 41 eves. Nem lakok vele ezert akarok kuldeni neki egy szulinapi kepeslapot. Termeszetesen telefonon is felfogom koszonteni de azt akarom hogy legyen egy kezbe veheto koszontes ha mar ajandekra nincs penzem. Nem idezet vagy vers kene mert az mar bele van irva. Nekem a szoveggel van gondom.. Sose voltam az aki kimutatja az erzeseit igy nem tudnek ilyen csopogos szoveget irni neki. De megse irhatok csak egy sort.. Tudnatok segiteni? Kb. Ott tartok hogy: Kedves Anya! 15/L
2013. aug. 27. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Helló! Szerintem az idézet/vers a dolog "érzelemkimutatós" része, főleg, ha te választottad, és te írtad oda. Szövegnek elég annyi, hogy boldog szülinapot kívánsz, vagy hogy isten éltesse sokáig :) Ha az anyukád ismer, tudja, hogy nem vagy nagyon érzelemkimutatós, és nem fog belőle problémát csinálni. Én is mindig ilyen voltam, sosem volt gond.
2013. aug. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!