Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatesom nagyon szomoru...

Az unokatesom nagyon szomoru pedig ma van a szulinapja orulnie kellene nem?

Figyelt kérdés
szegeny a csaladja szethullot(elvaltak) t csak a baratjaban bizik de o nem jott el ma hozza pedig ez tudom hogy szerette volna. ki ne szeretne...sajnalom egesz nap ul maga elott
2013. júl. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakinek szülinapja van, a jókedv és a boldogság még nem megy varázsütésre.

Érthető a lehangoltsága, ha a körülményeket nézzük.


Miért nem hívod fel a barátját és kéred, hogy jöjjön el hozzá ? Biztosan örülne neki.

2013. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mar athivtam meg probalok neki a kedveben jarni de szegenyke nem tudja leplezni hogy bántja valami. pedig nagyon egy tunder maskor jobb kedve van pedig
2013. júl. 26. 15:16
 3/5 A kérdező kommentje:
marmint bocs az unokatesom hivtam at a baratjat nem tudom csak nehany honapja vannak egyutt mar be is mutatkoztunk egymasnak de elerhetoseget nem tudok :-(
2013. júl. 26. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Valami apró meglepetés neki ? A lényeg ez, hogy érezze, nincs egyedül, mellette vagy, szereted.
2013. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne rostokoljatok otthon, menjetek fürdeni, lubickolni, labdázni a vízbe, nyaljatok egy fagyit, egyetek dinnyét, élvezzétek a nyarat! Kérd el nyíltan az unokatesódtól a srác telszámát, hívd fel, és mondd meg neki, hogy ha egy kicsit is drága számára az élete akkor most azonnal áttolja a biciklit, vagy nem rakja az ablakba amit kapni fog. :)
2013. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!