Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam a szüleimnek?

Hogy mondjam a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Üdv! Az a helyzet, hogy az egyik osztálytársamnál fogok aludni pár haverommal, és ennek az osztálytársamnak lesz addigra vízipipája, a szülei megengedik neki kővel és kókusz szénnel. Nos, én úgy gondolom az évi egyszeri vízipipa nem nagy dolog. Eddig tényleg nem mentem bele semmi ilyen hülyeségbe, kínáltak már cigivel is(többször is), de nem láttam értelmét. Viszont szerintem a vízipipa jó hangulatot teremt, így ezért próbálnám ki. Ugye hülyén jönne ki, ha a szüleim az osztálytársam szüleitől tudnák meg, hogy vízipipáztam, tehát ti mit tennétek a helyemben?

2013. aug. 29. 01:38
 1/4 anonim válasza:
72%
egyszerű!:) a szülőknek elég a buli után megtudni;)
2013. aug. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel ettől nagyobb fiú/lány. Hagyd a 3.14csába! Ha cikiznek miatta, a haverokat is!
2013. aug. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon utálom a cigit, de a vízipipát az íze miatt szeretem- nekem is van-, és egy házibuliban, ha az ember pár havonta 1x csinálja, szerintem nem lesz belőle gond. Gondolom nem mennek érted a szüleid, hiszen már nagy vagy, úgyhogy amint hazaértél, és megkérdik, milyen volt a buli, meséld el, hogy kapott a haverod egy vízipipát, szóval kipróbáltad. Én biztos így oldanám meg a helyzetet.
2013. aug. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Nos, ez a buli végül is elmarad, majd csak Szilveszterkor fogok ott aludni pár haverral. Nem azért szeretném kipróbálni, hogy nagyfiú legyek, egyszerűen kíváncsi vagyok(nem tudom milyen lehet az ízesített füst). A cigire nem vagyok kíváncsi, naponta érzek az utcán büdös füstöt, arra sincsen szükségem, hogy lenyugtasson. Tudom, a vízipipa ugyanolyan káros mint a cigi, azért gondolom a shiazo kő és a természetes kókuszszén javít rajta. Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 29. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!