Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok távkapcsolatban, most egyetemre megyek, de nem oda ahol a barátom van, hanem gyakorlatilag az ország másik végébe (oda csak miatta mentem ide több érv szólt) Kb két napja elkezdte magyarázni, hogy az egyetem milyen más hely, majd találok mást helyette, meg csalom meg hasonlók. Úgy beszélt, mintha én bárkivel lefeküdnék aki rám mosolyog. Meg hogy az emberek előbb utóbb úgyis félred*gnak egy ilyen helyzetben. Aztán kérdezte hogy mennyi pénzt kapok majd egy hónapra és mondtam hogy albérlőm is lesz ami + pénz. Tesóm lakott itt előttem, ő adta ki a srácnak és mivel megbízhatóan fizet meg nem zajong nem tör-zúz, nem akart mást keresni (zsákbamacska). Ekkor teljesen kiakadt és mondta is, hogy ha neki lenne csaj albérlője fél éven belül tuti lecserélne rá. Azóta beszélni sincs nagyon kedvem vele nem tudom mit csináljak. Én úgy gondoltam hogy ez egy kezelhető helyzet, hétvégente mennénk egymáshoz egyébként meg neten tartjuk a kapcsolatot mint eddig. Bár nem tudom hogy gondolhattam komolyan hogy majd ő is lejön hozzám mikor akkor se tudott meglátogatni amikor másfél órára laktam tőle. Már teljesen kikészített ezalatt a két nap alatt

20/L


2013. aug. 30. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasid teljesen magából indul ki, azért beszél igy!
2013. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy reagálnék? Alapból össze sem jöttem volna egy ilyen éretlen tuskóval.
2013. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy magából indul ki és ez már jobban aggaszt mint ez a hisztéria rohamos féltékenykedése :S
2013. aug. 30. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen mindenki csak abból indulhat ki,ami a saját fejében és lelkében rejlik.Ennek alapján Te kifogtál egy tipikusan önbizalomhiányos,paranoiás,ugyanakkor önző pasit.Szerintem hosszú távon nem leszel boldog mellette,így nem is jósolok nagy jövőt nektek.
2013. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Az egyetemen sokat fog változni az izlésed, az ilyen távkapcsolatoknak kevés a százalékos esély. Még sok pasi van a világon, ne félj a változástol!
2013. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jó lenne ez a kapcsolat és mindkét fél akarná akkor soha nem mondana olyat, hogy lecserélne téged egy ilyen helyzetben. Ennél jobbat érdemelnél.
2013. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha már 3éve távkapcsban éltek akkor azt mutatja hogy működik.Biztos nehéz, de csak együtt vagytok még.Viszont a pasid hozzáállása katasztrófa.Meg az a kijelentés hogy fél év alatt biztos kidobna ha lenne egy másik nő akivel együtt lakik... Ha normális a kapcsolat simán kibírná a további távolságot is, de szerintem ne nevezd ezt normális kapcsolatnak. Légy inkább szabad, a fősuli egy más világ.Majd meglátod!:)
2013. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"ha neki lenne csaj albérlője fél éven belül tuti lecserélne rá."


Ez egy se..fej!

Ezek után szerintem ne akarj semmit tőle!

Én is voltam szerelmes,és sajnos olyanba,aki nem érdemelte meg,és sok dologra rávett,amit már utólag bántam!


Nagyon figyelj most,értelmesnek tűnsz!!


Ilyen tuskó bunkót találsz még százat,de a jövődet csak egyszer ronthatod el,koncentrálj arra!!

Ezt meg sz..rd le!

Látod hogy ez a beszólása azt igazolja,hogy magából indul ki,ha adott lenne a helyzet,ő egyértelműen megcsalna,kerek perec ki is mondta!


Könyörgöm!

Kell ez neked????

2013. aug. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. hogy ha neki lenne csaj albérlője fél éven belül tuti lecserélne rá.

2. Bár nem tudom hogy gondolhattam komolyan hogy majd ő is lejön hozzám mikor akkor se tudott meglátogatni amikor másfél órára laktam tőle.


Találsz jobbat majd az egyetemen!!!

2013. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!