Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha beleképzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha beleképzelitek magatokat, hogy megerőszakoltak benneteket évekkel ezelőtt, esetleg sajnálatosan megtörtént, akkor mit csinálnátok? Fiúk! Hogy reagálnátok, ha a barátnőtöket évekkel ezelőtt megerőszakolták volna?

Figyelt kérdés

Ez természetesen csak elméleti kérdés és én semmilyen mértékben nem vagyok érintett benne, csak pont láttam egy ilyen filmet.:)


Adott egy lány, akit megerőszakoltak 3 éve, akkor sajnos nem volt senkije, akire támaszkodni tudott volna, bíróságra meg "szégyellt"/nem mert menni. Majd 3 évvel később összejön egy sráccal, akiben minden kvalitás meg van abban, hogy bosszút álljon és szétüttesse az undorító féreg tökeit, úgy, hogy sose lehessen gyereke, a karját pedig eltöresse, hogy soha többet ne tudjon nőt lefogni.


Viszont a lány nem akarja elmondani a srácnak az erőszakoló nevét ilyen-olyan indok miatt.


Lányok, fiúk, ti hogy reagálnátok? Mit cselekednétek?


2012. dec. 16. 04:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Forrna bennem a düh, de az önbíráskodás nem jó, nem is törvényes. Rávenném a lányt, hogy a rendőrségen jelentse fel a delikvenst.


23/F

2012. dec. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Köszönöm válaszod.

Egy nemi erőszak nem úgy működik, ahogy azt sokan hiszik. Mindenki azt hiszi, hogy úgy van az életben, mint a filmekben, hogy valakit megerőszakolnak, bemegy a rendőrségre, feljelentést tesz, dns minden és meg lesz a tettes és majd a böriben análisan megerőszakolják, és a sértett elégtételt vesz.

A nemi erőszak is valami olyan, mint a jéghegy csúcsa. Sokkal több eset történik, mint amit bejelentenek, csak éppen sok esetben egyáltalán nem megy be a sértett a rendőrségre. Vagy ha az elkövetőt be is viszik, egy jó ügyvéddel sok mindent meg tud oldani sajnos.

2012. dec. 16. 04:37
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Ahha, szóval nem történt semmi.

Akkor ennyi.

Ha igaz lenne, akkor nem kell szégyellősködni.

2012. dec. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezt tapasztalatból mondod?


Ha értenél minimálisan a pszichológiához, akkor nem böfögnél be hülyeségeket.


Hogyha XY téged tegyük fel,hogy összeveretne, de úgy, hogy neki előre 2 emberrel le van beszélve az alibije, és megfenyeget, hogyha beszélsz róla bárkinek,akkor eltöreti a kezed, akkor te futnál a rendőrséghez feljelentgetni?


Az erőszakolás ugyanez. Ha valakit megerőszakolnak, az egy akkora traumát szenved el, és annyira fog félni az elkövetőtől, hogy sajnos nagyon kevés esetben megy el egyáltalán a rendőrségre. És igen is, képzeld el, hogy a nők 100%-a egy erőszakolás után mocskosnak és szégyellnivalónak érzi magát.



Az ilyen ehhez hasonló alpár válaszoktól kíméljetek meg légyszíves, aki kötözködni meg veszekedni akar, az menjen inkább egy "terhes vagyok ha lenyeltem?" kérdéshez.

2012. dec. 16. 05:43
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Azért, mert nem hiszi el valaki feltétel nélkül még nem alpári és stb., a beszólogatás viszont az, te pedig azt csinálod.

Nem tudja bizonyítani, így járt.

2012. dec. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igazából a bosszú nem old meg semmit. A gyűlölet az legalább olyan csodálatos, euforikus érzés az agyadban mint a szerelem, pont a két ellenpólus ez a fogalom, imádni/gyülölni bizony jó, de be kell látni, mégis elég csak szeretnünk. Gyülöletet meg elég csak a jogos védelmi helyzetre összpontosítani egy aktuális támadás elhárítására. Ami megtörtént megtörtént. A multnak már vége, nem jön vissza sohamár.

Ideje feledni!

Semmivel nem lesz benned kevesebb lelki seb, ha bosszúból súlyos testi sérülést okozol egy szinte már elévült bűntény megbosszulásaként. Hagyni kell a fenébe

Törődj inkább a jelennel, és a jövőddel.

Találtál egy rendes és erős faszit magad mellé, akkor majd az vigyáz rád ha szükséged van rá. Ott lesz neked mindig, ha kell, és ez vígasztaljon.

2012. dec. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
05:53:nem vagyok rosszindulatú ember, de kívánom, hogy kóstolj bele egyszer abba, hogy megaláznak és egy életre sebet ejtenek rajtad, és majd akkor is mond azt, hogy "így jártam".
2012. dec. 16. 06:19
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 06:16


Szögezzük le, hogy nem én vagyok a lány.


De jókat írtál, köszi szépen!

2012. dec. 16. 06:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul rosszindulatú válaszadó, nem az volt a kérdés, hogy te miben hiszel, az szerintem még a saját édesanyádat sem érdekli, ha offline is ilyen vagy, bár valszeg a stresszt jössz ide levezetni, offline meg te vagy az utolsó a sorban.
2012. dec. 16. 06:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én túlestem egy ilyenen, leírom a saját tapasztalatom. Ennek már 12éve,amikor megismerkedtem a férjemmel 7éve, elmondtam neki. Nem állt bosszút, meg ilyen hülyeségek. Nem is akartam volna. Ami elmúlt, elmúlt, nem kell bolygatni. Ha már túltettem magam rajta, akkor nem akarnám újra átélni azzal,hogy ő bosszút áll, ami nem is old már meg semmit.

A lelki támgogatása,odafigyelése, türelme sokkal jobban esett,mintha megkereste volna őket.

Akkor a rendőrség tehetetlen volt, az én ügyemben legalábbis,nekem apám önbíráskodott. Sosem mondta, de másnap este elment otthonról,tudta hol lakik. Azóta nem beszéltünk róla

2012. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!