Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás lenne ezek miatt külön...

Túlzás lenne ezek miatt külön költözni?

Figyelt kérdés

A feleség vagyok, én javasoltam, hogy menjünk külön.

A férjem minden nap dolgozik (most van szezon, ez érthető is). Viszont egy héten ha 2 estét itthon tölt, az soknak számít. Ha nem is épp vmelyik haverjához "ugranak" fel, akkor a szomszéd srácok kerülnek elő. Ilyenkor természetesen kocsma hangulat van, mert másképp nem lehet...

Én ilyenkor megetetem, megfürdetem, elaltatom a kicsiket (mind a hármat). Ha van még kedvem / erőm, pakolászok, mosogatok, hogy ne érjen térdig a kupi. Egyik verzió, hogy "átjön" értem a drága uram, hogy menjek már egy kicsit én is társaságba. Ez a jobbik eset, de igazából nem vágyom rá, jobban örülnék neki, ha a gyerekekkel foglalkozna ő is amíg ébren vannak. Másik, hogy egyszerűen csak előkerül, vacsizik és még kb a tv előtt bealszik. Olyan is volt már, hogy reggel ugyanonnan ugyanabban a cuccban ment vissza melóba... Néha még szóvá is teszi, hogy már megint mennyi mosatlan meg mekkora kupi van.

A probléma másik része, hogy ezek miatt a kis mindennapos bulik miatt hiába keresne jól, gyakran kölcsön kell kérnie ettől-attól (vagy épp nekem, csak én nagyon nem szívesen teszem meg, mert marhára nem az én saramnak érzem) Ugye se a cigi se a sör nem olcsó mulatság. Főleg, amilyen mennyiségben tudnak fogyasztani. Próbálok ésszerűen vásárolni, de így nagyjából szélmalomharc. Kéne a gyerekeknek is egy csomó dolog, de az is csak el van odázva mindig (saját kívánságaimat már nem is említem inkább). Amíg nem voltak a gyerekek igen jól kerestem, tehát így is még mindig max GYED-et kapok, nem mondanám magam "megélhetési anyukának", meg még így is dolgozok éjszaka meg délután ha alszanak. Vígan megélhetnénk úgy gondolom. Viszont ő nem érzi, vagy nem fogja fel, hogy nagyon nem oké ez az életvitel. A beszélgetés nem hoz eredményt... Szóval mit gondoltok, hisztis sárkány vagyok, ha ezek után inkább elvonulnék a gyerekekkel? Így legalább nem várnám állandóan hiába a gyerekekkel együtt. Megélnénk abból, amit kapok, meg a zsebpénzemből, amit a könyveléssel szerzek. Eszembe sem volna lehúzni, és nem is lennék rászorulva. Sajnos a folyamatos csalódás miatt már nagyjából elmúlt részemről minden. Nem mondom, hogy végleg, de ilyen áron inkább nem akarom. Mit tennétek a helyemben? :/


2013. szept. 1. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de jó döntés, a párod nem érett még az apaságra.
2013. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Ha elköltöznél mivel lenne könnyebb a gyerek nevelés mert azt hozód felfő problémának, hogy fárasztó.

Próbáljátok meg lehet egy kis külön lét jobb belátásra bírja. Személy szerint én először párterápiára mennék vele.

2013. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Miért vállaltatok 3 szerencsétlen gyereket, ha ennyire éretlen? Nehezen hiszem, hogy mindez nem ütközött ki korábban. Újabb felelőtlenség.
2013. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Én már rég ott hagytam volna, csak azt nemértem miért szültél neki 3 gyereket is?? Bár semmi közöm hozzá.

Szerintem nem hisztis sárkány vagy, és valószínűleg a gyerekeknek is jobb lenne egy nyugodt kiegyensúlyozott anyuka, apukától meg úgyse látnak semmi jót!

Ne filózz rajta sokat. MENJ!!!

2013. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy hisztis sárkány,és úgy látom változni meg nem fog/tud......



"Néha még szóvá is teszi, hogy már megint mennyi mosatlan meg mekkora kupi van."


Rakjon rendet!

Ha haverozni,iszogatni ráér,mi az hogy erre nem?

A gyerekek nem csak a tieid.....ő is vegye ki a részét mindenből!


Nem csodálom hogy kiábrándultál.....

2013. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Teljesen meg tudlak érteni. Nagyon nehéz ez így és ha a párod ilyen szinten nem partner a dologban az már nem is kapcsolat... csak egy kolonc.

A helyedben én elhagynám.

2013. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Régen tök házias volt az a vicc :). Ágyba hozta a kávémat, főzött, takarított. Az első babánkat is többet dajkálta meg cipelte mindenfelé mint én. Azt hiszem ezzel válaszolok a "minek...?" kezdetű kérdésekre. Szép lassan ide jutott az egész, pedig pont ő volt az, aki eredetileg 4 (!) gyereket tervezett. Teszem hozzá, nem is alaptalanul, mert ahogy írtam, nem kellene, hogy anyagi gondok legyenek...
2013. szept. 1. 13:48
 8/16 anonim ***** válasza:

Mikor változott meg ennyire? Mennyi ideje megy ez így ?

Gondolom , mivel hogy három gyereket szültel neki, ez nem régóta van így. Beszélj vele hogy mi történt , hogy mostanában ilyen dolgai lettek.

Hány eves?

2013. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyet értek az előttem szólottakkal! Menj!
2013. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha régen nem volt ilyen akkor főleg meg lehetne oldani ha akarnátok.
2013. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!