Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel hogy a...

Hogyan dolgozzam fel hogy a lányomnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosra hogy szeretője van, de egy férfi rá van telepedve.

Nem rég kezdődőtt az egész, kapott tőle virágot, sokat meg áll a ház előtt és beszélgetnek, és többet látták különböző környéki városokban mostanában.

A lányomnak van egy vőlegénye ő neki nem akarom elmondani ezt, ha megértitek miért, ő külföldön dolgoznak.

Nem mondom hogy kedvelem de ő korban hozzá való inkább, ez a férfi alig fiatalabb tőlem és legjobban ez idegesít!

Az anyja vagy is a feleségem pedig támogatja ebben, titokzatoskodnak. Állandó susmogások teljesen megőrjítenek. Nem tudom kivel beszéljek, beszélnem kellene talán a férfival de azt hiszem nem bírnám megállani hogy ne érjek hozzá a szemét fejéhez!

Még is mit csináljak? Normális válaszokat ami használható valamire, mert már nem bízom senkiben!


2013. szept. 3. 08:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem a pasit kellene agyonütni, hanem őszintén elbeszélgetni a lányoddal. Nyilván oka van, amiért ez a férfi be tudott érzelmileg férkőzni a lányod és a vőlegénye közé.
2013. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves a lányod ?
2013. szept. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
MEgértem hogy zavar, de a lányod felnőtt ember, az ő dolga, az ő magánügye, amibe nincs jogod beleszólni. Talán beszélj a lányoddal erről, próbáld jobb belátásra bírni, hogy ne kavarjon egyszerre több pasival, aztán vagy hallgat rád, vagy nem. Te pedig ne ezen rágódj, hanem csak arra gondolj, az érdekeljen, hogy a lányod boldog legyen. Ha neki így jó, akkor fogadd el. Titkon esetleg reménykedhetsz benne, hogy semmi komoly nem lesz a titkos kapcsolatából. Egyébként hány évesek (a lányod és az idősebb pasi)?
2013. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Van közöttük 20év körülbelül!
2013. szept. 3. 08:55
 5/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem a férfi hibája, ő nem felel azért, mi lesz a lányod vőlegényéről. Még az se biztos, hogy tud róla!


Ha beszélni akarsz bárkivel is az ügyről, az a lányod legyen. Ne kérd számon vagy támadd le, csak kérdezd meg, mi a helyzet, és mit tervez az egésszel, majd elmondhatod a hallottakat követően, mit gondolsz róla. De feltételezések alapján nem érdemes összeveszni vele, ebben biztos vagyok.

2013. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Beszélj a lányoddal.

Próbálj meg nyugodtan, higgadtan elbeszélgetni vele. Ha jó a kapcsolatotok, megnyílik elôtted.

2013. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos az a tapasztalat a gyerekekkel, hogy ha valamit minél jobban tiltasz, ellenzel, ő annál inkább ragaszkodik a dologhoz.

Ha beleavatkozol, magad ellen fordítod a lányod! Sosem fogja neked elfelejteni, és még ha idővel be is látja, hogy igazad volt, akkor is azt fogja mindig érezni, hogy elárultad.

A legjobb, amit tehetsz, hogy leülsz vele beszélgetni. Valahogy úgy, mint a haverjaiddal tennéd, egy pohár ital mellett, csak úgy cseverészni. Ha megértőnek mutatkozol, nagyobb az esély, hogy őszintén elmondja neked a saját álláspontját.

Különben sem szólhatsz ebbe nagyon bele, mivel az ő élete, az ő döntése, neki kell megtapasztalnia a döntései következményeit. Megértem, hogy félted és óvni akarod, de neki jobb hosszú távon, ha hagyod okosodni. Lehet, hogy most majd csalódik a férfiben, szenvedni fog, de ettől később körültekintőbb, megfontoltabb lesz, ami a javára válik majd. Remélem, érthető volt, és lelki szempontból közelítettem meg a dolgot, mivel a lányodról van szó és őt is ezek működtetik:)

2013. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

Nehéz helyzetben lehetsz, de szerintem magadnak is a legjobbat teszed, ha nem avatkozol be, csak, ha a lányod erre kifejezetten megkér. Ha belekutyulsz, elveszítheted, elvégre az ő élete, akkor is, ha te mindjárt megőrülsz ettől a helyzettől. Maximum annyit tehetsz, hogy alkalmas helyen, időben elmondod neki, hogy neked bármit elmondhat, és mindig számíthat rád, ha szüksége van a támogatásodra - ezt is feltéve és szigorúan csak akkor, ha valóban így van!

A legjobb, amit szülő tehet, ha mindig a gyereke mellett áll, akkor is, ha az hibát követ el. Na és mi van akkor, ha ebbe a férfibe szerelmes, a vőlegényébe meg már nem, vagy soha nem is volt? Nem tudhatod, a szerelem meg már csak olyan, hogy jön, amikor nem kérik, akkor is. De szerintem nem döntheted el, ki illik hozzá, lehet, hogy kívülről neked más tűnik ideálisnak, de akármelyikkel is a lányod fog élni, esetleg családot alapítani, ezt pedig nem a külsőségek döntik el, kivel fog menni.

2013. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nincs egészen jó kapcsolatunk! Úgy értem ezt hogy jóban vagyunk, de nem beszélgetünk ilyen szívügyekről!

Az egész úgy történt vissza emlékezések alapján hogy ódákat mesélt itthon a férfiről, úgy tett mintha nem tudta volna hogy a férfi be akarja cserkészni, én pedig mondtam hogy mit akar ez az öreg fickó. Na és akkor az anyja azt mondta, apád előtt ne mondj semmit! A feleségem aznap este azt mondta ő örül hogy mindent megoszt a lánya, és nem titkolózik. köszönöm én pedig leshetek itt, hogy mikor töri össze a szívét ez a vénember. Aztán majd maradhat pasi nélkül, mert ha híre megy hogy megcsalja nem hiszem hogy (fiú) örülne ha megtudná ezt

2013. szept. 3. 09:00
 10/29 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy a legjobban aggasztó hogy elvált, két gyermekes család apa! Neki alányom egy fiatal pipi aki szép vonzó, fiatal. Csak ezt látja benne, nem fogja a lányomat feleségül venni, mert ő már tapasztalt csak arra kell neki.
2013. szept. 3. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!