Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lányomnak 29 éves...

20 éves lányomnak 29 éves barátja van, szerintem nem sok, a férjem szerint viszont rengeteg és mostanában folyton ezen megy itthon a vita. Tényleg olyan sok?

Figyelt kérdés

A múltkor pl azt mondta a férjem a lányunknak hogy inkább haza se jöjjön és be se mutassa a fiút. Pedig rendes, tisztességes ember, látszik hogy szereti a lányom.

Az igazat megvallva én még örülök is neki hogy kicsit idősebb korosztályból választott magának párt, így legalább nem kell attól tartanom hogy túl sok meggondolatlan őrültségbe viszi bele.

A férjem viszont szinte őrjöng. De ugye hogy ő túlozza el? Hogyan békíthetném meg? Esélyt sem ad a lányom párjànak, nem akarja látni, beszélni sem akar vele. Attól tartok szép lassan elmarja majd tőlünk őket..



2013. márc. 28. 13:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a korban a 9 év egyáltalán nem sok, mindketten felnőtt emberek.

Egyelőre szerintem ne erőltessétek a találkozót, ha később kicsit lenyugszik, akkor majd be lehet mutatni, hátha akkor ő is rájön, hogy eltúlozta a dolgot.

Mióta vannak együtt?

25N

2013. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok, én 20 voltam, amikor megismertem az akkor 26 éves barátomat. Igaz az 3 évvel kevesebb, mint nálatok, de azóta is tökéletesen megvagyunk.
2013. márc. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok.
2013. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak félti a lányt és az életkort tudja csak felhozni kifogásnak.
2013. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%

Párom és köztem 7 év van,18 voltam amikor megismerkedtünk.Nekem is ezzel jöttek,anyám és apám is,hogy túl nagy a korkülönbség,túl öreg hozzám.


Párommal egyeztetve megkértük az öccse egyik hülye haverját,eljátszotta a pasimat,velem korú.Hazavittem,viselkedés nulla,kiakadtak rendesen,aztán jött a szöveg,hogy miért nem szedk össze normális pasit.

akkor mondtam meg,hogy a normális pasi még mindig megvan,ez csak az ő szemfelnyitásuk érdekében volt.

2013. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Szertinem határeset, vagy működik, vagy nem. A lány mégiscsak épphogy leérettségizett, a férfi meg már egy családalapításra kész, felnőtt FÉRFI...

Mindenesetre az biztos, hogy a férjed nem reagált túl jól, egyelőre pihentetni kéne ezt a találkozást. Az idő (ha lesz) úgyis őket igazolja majd.

Amúgy mennyi ideje vannak együtt?

2013. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem ideális, de lehetne sokkal rosszabb is. Volt osztálytársam 30 évvel idősebb pasinak szült gyereket, rettenetesen néznek ki együtt.
2013. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez már egyáltalán nem sok, szerintem ha apuka nem tudná, hogy hány éves a fiatalember, akkor ránézésre nem mondaná meg, mert ilyenkor már elmosódnak a feltűnő különbségek... adjatok még időt a bemutatkozásnak, te pedig győzd meg róla a férjed, hogy ezzel csak egyet fog elérni, mégpedig hogy a lányotok szépen fogja magát és elmegy ezzel a fiúval. Egyébként jobban is tenné, mert ha 20 éves korában az apja még ilyen szinten beleszól a magánéletébe, ez később sem lesz jobb. Tapasztalatból beszélek, a húgom pont így járt, ő elköltözött a nála 8 évvel idősebb barátjával közös albérletbe, és azóta nincs vita. Persze ennek nem feltétlenül így kellett volna lennie, és gondolom a férjed sem gondolja komolyan, hogy elüldözi egy fiú miatt a lányát, akivel szemben csupán a kora lehet a kifogásolnivalója.
2013. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
A fater képtelen belenyugodni, hogy felnőtt a pici lánya. Ennyi az egész. Ha fiatalabb fiúval lenne, akkor meg az ellen keresne kifogásokat. Különben sem értem, sok 20 éves lány még jóval idősebb férfiakkal is összejön és ott sincs semmi probléma. Egyértelműen csak kifogásokat keres.Főleg, ha figyelembe vesszük, hogy más 20 éves lányokat meg halomra dugnak és akár több tucat fickóval voltak már együtt. annak talán jobban örülne?
2013. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

20 és 29, egyáltalán nem gáz.


A legtöbb 29 éves pasi ma azért még abszolút nem kész a családalapításra. 5 év múlva már a most 20 éves lány is kész lesz arra. Nekem 25 évesen lett 33 éves párom, semmi gondot nem okozott.

2013. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!