Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Törvénytelen ha elmúltam 16,...

Törvénytelen ha elmúltam 16, de még nem vagyok 18 és a párommal eggyütt élek szülői engedéllyel? Ő elmult 18 éves.

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha szüleid beleegyeztek akkor nem.
2013. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zsomkovacs ***** válasza:
77%

A szüleid felelősek érted, valamint ha úgy akarják, hazavitethetnek a rendőrséggel, de nem illegális.


Amúgy is bonyolult lenne erre törvényt hozni... Egy ottalvós buli nyilván nem lehet illegális... Egy három napos bulira is nehéz lenne azt mondani, hogy ez tilos. Egy hét nyaralás sem a világvége. Vagy a kollégisták. Cserediák-programok...

2013. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

"eggyütt"


A problémákat fokozatosan, stratégiát követve kell megoldani. Először megtanulnék írni a helyedben. Aztán kezdeném el 16 évesen a felnőtteket utánozni. Nekem 16 évesen barátom meg fiúm volt, akivel délutánonként elmentünk sétálni meg moziba, aztán mindenki hazament a saját ágyába, a szüleihez. 24 évesen éltem először együtt férfival. vagy én vagyok maradi? :D

2013. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

nem tudom milyen különösebb dolog indokolja, h együtt élj a pasiddal. nekem már az is fura, h a szülők engedik. amúgy ki tart el? a fiú szülei, vagy a te szüleid fizetnek nekik, h ott lehess?

nekem ez nonszensz. 16 évesen még iszonyatosan korán van összebútorozni valakivel.

2013. szept. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Én 17 voltam mikor barátom hozzánk költözött. Nem törvénytelen.
2013. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Áprilisban leszek 18, 4 éve vagyunk együtt ő 35. Anyukám vett nekünk egy házat, abban lakunk, párom dolgozik, vagyis már a vőlegényem egy éve. És persze anyu is besegít, májusban házasodunk össze, utána kimegyünk dolgozni külföldre. Szóval légyszives ne okoskodj amíg nem ismersz. MErt szerintem sokkal érettebb a gondolkodásom mint a tied. Az meg, hogy véletlenül félre nyomtam egy billentyűt, előfordul..
2014. febr. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!