Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felülkerekedni...

Hogyan lehet felülkerekedni az erős fizikai vonzalmon?

Figyelt kérdés
Va egy férfi kollegám akivel többet érzünk egymás iránt mint barátság.Izzik a levegő körülöttünk.Még eddig semmi sem történt köztünk.Én házas vagyok neki menyasszonya van.Nem tudom hogy történhetett ez a kialakult helyzet.Mit tehetnék???

2013. szept. 4. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Akarat kérdése nem állatok vagyunk, hogy ösztöneik vezéreljenek.
2013. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbjátszotok a tűzzel, akkor ebből előbb-utóbb kettyintés lesz...
2013. szept. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már megirták ,emberek vagyunk ,urai a cselekedetünknek ,nem ösztönök irányitanak ! Ez nem igy működik ,ne akarjátok tönkretenni 2 másik ember életét . Kerüld ahogyan csak lehet .Ez amúgy egy nyilt dolog kettőtök között ? Ha igen ,beszélgessetek róla ,hogy ennek igy semmi értelme .Mindkettőtök a saját portáján próbáljon rendet rakni ,mert ha otthon minden oké lenne ,nem vágynátok máshová !
2013. szept. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kedves utolsó kerülni nem tudom hisz együtt dolgozom vele.Olyan érzéseket vált ki belőlem amit rég éreztem már.Gyomorremegés izgalom.Tudom hogy ez így nem helyes és nem jó egyikünknek sem.Kikészít ez a helyzet teljesen!Bűntudatom van már most miatta de ahogy írtam még eddig nem történt semmi közöttünk csupán apró érintések.
2013. szept. 5. 08:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért nehéz a helyzet, mert minden nap találkoztok, így valóban nehezebb dolgod van.

A kollégád helyett koncentrálj egy kicsit jobban a férjedre, mondd meg neki, hogy valami hiányzik, szeretnél egy kicsit több romantikát vagy szenvedélyt, menjetek el valahová együtt, és élesszétek fel a régi tüzet.

2013. szept. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez mindig igy van, ha valaki unja már a partnerét, vagy nagyon olyan, hogy a legyet is röptében. Döntsd el, hogy te meg a kollégád melyik kategoriába tartoztok (De legyél öszinte magaddal és ne ilyen levegöizzást fogadj el!) Annak alapján döntsetek, hogy egy-két digidugi mit ér?
2013. szept. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy történhetett ez a kialakult helyzet"


Bizalmaskodás. Így történt. Az, hogy valakit meglátunk, találkozunk naponta, még önmagában nem elég egy komoly vonzalomhoz szerintem. Az apró érintések hogy történtek?

Attól, hogy valaki a kollégánk, nem kötelező flörtölni vagy a szükségesnél többet beszélgetni vele. Így történt.


Mindemellett, ha úgy érzed, komolyan veszélyezteti a házasságod, érdemes lenne más munka után nézni.

2013. szept. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól beszél a 84%-os! Ehhez tenni kellett.
2013. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Növesszetek gerincet, és hagyjátok el a szerencsétlen párjaitokat....
2013. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

egyszer egy ilyen munkahelyi kapcsolatban találtam magam.

ment egy hónapig, de a végén úgy koslattunk egymás után, mint két tüzelő kutya...és egy délelőtt megtörtént, a melóhelyen szólt, hogy segítsek már neki(akkor már tudtam, hogy nem segíteni kell, csak ürügy hogy beszéljünk), felmentünk az emeletre, egy üres terembe, és ott egymásnak estünk,úgy lerendeztük egymást, h napokig nem is tudtunk a másikra nézni.

azóta is tart ez a viszony , pedig párkapcsolatban élünk, de ritkán összejárunk...mondhatni, munkahelyi továbbképzést folytatunk!

2013. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!