Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye egy...

Szerintetek van esélye egy olyan kapcsolatnak ami a munkahelyen kezdődik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel ott ismerkedtünk meg, 27 éve élünk együtt. Mi vele a gond ?
2013. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják, hogy ilyen esetben a párok munka után nem tudnak miről beszélni meg, hogy a többi kolléga kikezdi őket stb.
2013. szept. 7. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tapasztaltam, hogy rengeteg volt a közös témánk, a közös ismerősünk. Előny volt a közös munkahely. Mondjuk nem 20-an dolgoztak a cégnél, hanem több százan, tehát nem voltunk a párommal egymás nyakán.
2013. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is ott ismerkedtünk meg 4 éve.Azóta összeházasodtunk,és megszületett a kislányunk is,most volt 6 hónapos.

Semmilyen hátrányunk nem származott belőle. :)

2013. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ott ismerkedtem meg a párommal,5 évig voltunk együtt,szakítottunk végül,de nem a munkahely miatt.....az egyik kollégám hozott össze minket,akinek azóta is hálás vagyok,mert nem rosszban váltunk el,és sok pozitívum volt a kapcsolatunkban,szerettük egymást....
2013. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A Párommal én is ott ismerkedtem meg és nem bántam meg nyolc év alatt.
2013. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem ez attól is függ, hogy mit dolgoztok.
2013. szept. 7. 14:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi rendőrök vagyunk és egy munkahelyen dolgozunk. Kifejezetten előny, másképp alig találkoznánk.
2013. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is egy munkahelyen ismertük meg egymást pár éve. Olyannyira 1 munkahelyen, hogy az íróasztalunkis egymás mellett van. Bár én itthon vagyok most a gyerekekkel, de mivl más-más napokon jártunk ki, mint a másik, így volt értelme a mi volt veled ma típusú kérdésnek.
2013. szept. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mi pedig egy osztályban és utána egy a munkahelyünk :)
2014. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!