Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a leendő nevelőa...

Beleszerettem a leendő nevelőapámba?!

Figyelt kérdés

Én 20, anyám 44, a pasija meg 38 éves. már amikor felhozta bemutatni, akkor szimpatikus volt. aztán ahogy beszélgettünk, egyre inkább azzá vált, aztán beleestem halálosan... Én se voltam közömbös, egy csók is volt köztünk, amit -az én legnagyobb bánatomra-azt mondta, hogy megbánt. Viszont azóta is "úgy" néz rám, látom rajta.Készülnek egybeköltözni anyámmal.

3 variáció van: 1. elköltözök valahova és próbálom elfelejteni (ebbe belehalok) 2. Bevallom, hogy beleszerettem és kérem, hogy vállalja fel ő is (anyám összeomlik sztem)3. "szerető" leszek.

Mit tegyek?


2009. nov. 2. 20:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
minimum 298 válaszra számíthatsz
2009. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Az elsö: költözz el és halj bele, minden más tisztességtelen.
2009. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Ez gáz.
2009. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
74%

Szerintem toljátok hármasban ;)

Neked is jó, a pasinak meg főleg, és anyud elől sem marod el a leendő férjét.

2009. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Ez gáz.Szerintem keress egy pasit magadnak,és hagyd anyádékat élni.
2009. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Jajj ez tényleg nehéz....Szerintem ideiglenesen költözz el, és miután elmúlt a szívszaggató érzésed, költözz vissza.Sajnos, ha mást csinálsz, anyukád haragjára és az ő összetört szívére is számíthatsz.
2009. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyzetek, amikor tisztességes ember a szenvedést választja. Ez egy ilyen helyzet.
2009. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj de képes lennél anyád pasijával kavarni???

Ez gusztustalan. Milyen emberek vannak édes istenem...:S

2009. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
elköltözöl, de nem fogsz belehalni. hidd el tudom. ugyan nem anyám pasijába estem bele, de tudom miről beszélsz. ha van benned tisztesség ezt teszed. azt viszont, hogy szerető leszel felejtsd el, an undorító. amúgy nem ítéllek el, tudom mi van ha beüt a szerelem...de tényleg költözz el.
2009. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Egy pasi miatt tönkre tennéd a szülőanyád aki felnevelt? Nem is kérdés, hogy az első variációt kell választanod!
2009. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!