Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egész nap dolgozik én...

Mütyüsz kérdése:

A párom egész nap dolgozik én itthon vagyok a babánkal aki mellett nincs pihi estére hulla vagyok. Mikor hazaér kiszolgálom melegkaja és persze a sör. Fürdetek altatok és mire az ágyba ikerülök nincs kedvem a szexhez. Hogy csináljam h jó legyen?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
csinálj hozzá kedvet, mondjuk egy közös fürdőzéssel, vagy egy kis borozás az erkélyen, egy finom, érzéki masszázs.... :)
2013. szept. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

kérj segítséget, hogy ne kelljen mindent egyedül csinálnod.

Biztos van nagymama, nagypapa, barátnő, szomszédnéni, aki ha nem is minden nap, de legalább mondjuk egy héten egyszer vigyázna 2-3-4 órát a picire, amíg te tudnál aludni egyet.

2013. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Segítséget nem tudnál kérni a baba mellé? Sokat számítana.
2013. szept. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Ne kényeztesd el a babád, akkor jut mindenre időd napközben, és nem leszel hulla estére.

A baba játszhat, nézelődhet az ágyában egyedül is, amíg te dolgozol vagy magaddal törődsz. Az sem baj, ha sír egy kicsit, amíg megszokja, hogy egyedül is játszhat.

2013. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
A férjed ne szolgáld ki, közösen vállaltátok a gyereket, közösek a terhek is! Egyetek este együtt, a férjed el tudja magát látni hidd el! Aztán fürdessetek és altassatok közösen. Osszátok el a házimunkát, bevásárlás lehet közös program is. Mi egész hétre vásárolunk, aztán hét közben a férjem hoz tejet meg kenyeret ha elfogy. Tudtok közösen főzni hétvégén előre is és lefagyasztani. Takarításból szintén vegye ki a részét! Akkor talán neked is több időd lesz.
2013. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
szombatonként családi nagybevásárlás, és csak a tejet, meg a kenyeret kell pótolni, lehet főzni nagy adagokat is, és akkor vagy 2 napig eszitek, vagy lefagyasztod, mosni szintén csak teléi gépet, és akkor azt sem kell minden nap....
2013. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
5. válaszolóval értek egyet. A baba közös, a férjednek is ki kellene vennie a részét a neveléséből, nem csak a te feladatod. A fürdetés, lefektetés lehet az ő része, este pedig ne a sör legyen már az első, hanem a gyereke! Ha nem csak rád hárulna minden, akkor talán lenne energiád másra is.
2013. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden terhet a saját nyakadba veszel, előbb vagy utóbb kiborulsz. Ő is fáradt, ő is dolgozik, de te is ezt csinálod. Szerintem egy jó kapcsolatban meg lehet beszélni, még ha magától nem is jut eszébe a férfinak. A pénzkeresés, a szex, a kisbaba, mind-mind közös érdekeitek, amikről közösen kell gondoskodnotok.


Ülj le megbeszélni vele. Kezdd úgy, hogy szeretnél jó feleség és anya lenni, de egyedül nem megy. Hiszen hogy valaki az lehessen, ahhoz kell egy jó férj és apa is. Ha segítetek egymásnak, sokkal könnyebben megy majd minden, lelkileg is közelebb kerültök egymáshoz, ami kihat a párkapcsolatotokra is ;)

NE egyedül próbálkozz. A férfi is ugyanúgy "csábíthat"(ezt gyors leírom, még a szexi fehérneműs válaszok előtt :D ), ugyanúgy kedveskedhet, hisz te is teljes műszakban nyomod, aminek ő csak a végeredményét látja, a folyamatot el kell mesélned neki, hogy megértse.

Pl. senki nem veszi észre, ha tiszta a padló, de ha nem töröltél volna fel, egyből feltűnne. Ugyanígy van a babával, a vacsival, a bevásárlássál, és veled is. Ha nincs benne része, nem is fogja megérteni, hogy ki az a zombi, aki bedőlt mellé az ágyba és már húzza is a lóbőrt.

2013. szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam, de megtaláltam az arany középutat. Minden másnap főzök csak, hogy másnapra is maradjon, aznap kisebb takarításokat csinálok (de minden nap valamit), viszem magammal a babát (4 hónapos) a kis pihenőszékében leteszem, hogy lásson, és közben beszélek hozzá, énekelek neki. Mikor teregetek az erkélyen, őt is (most már) betakarom és együtt teregetünk. Amikor pedig van ebéd, azokon a napokon csinálom délelőtt a vasalást, nagyobb takarítást. Úgy osztom be az időt, hogy a délutáni alvásnál én is le tudjak pihenni, tudjak játszani a picivel, dajkálni. Kialakítottam neki egy rendszert, amit kezd megszokni. Délelőtt alszik egy kicsit, majd ebéd után többet. Akkor pihenek én is. Utána sétálunk egy kicsit. Minden este 7 körül beteszem a kiságyba, már tudja, hogy ilyenkor már nincs móka, játék. Vettünk neki egy nagyon kellemes tapintású macit, azt oda teszem mellé, hozzá bújik a kis arcával és úgy alszik el. Néha többször vissza kell menni a szobába, vissza tenni a macit. 8-tól szinte szabad vagyok, akkor vacsorázunk, beszélgetünk, nyugodtan tudok relaxálni a kádban akár egy órát is, míg párom nézi a tv-t. Míg nem volt rendszer, rosszul éreztem magamat én is. Még hisztis is voltam :) Ja, és néha kora reggel szexelünk, párom imádja :)
2013. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Mindkettőtökön nagy nyomás van. A párod azért dolgozik egész nap, hogy mindenetek meglegyen. Te pedig egész nap a babával vagy, emellett gondolom házimunka, főzés, bevásárlás, stb. Tényleg sokat számítana, ha valaki besegítene neked otthon, és az is, ha kibeszélnétek egymás között a napi dolgaitokat, hogy kölcsönösen lássátok, mennyi teher van a másikon.

A szexet illetően pedig én azt javasolnám elsősorban, hogy ne sörözzön a párod este, mert az elálmosít, letompít. Inkább tartsatok olyan estéket, amiket annak szenteltek, hogy egymásra hangolódtok! Egy pohár finom bor, kellemes zene, összebújás, esetleg elmentek néha étterembe, addig a babátokra vigyáz valaki, a lényeg az, hogy a napi dolgokat félretéve, csak egymáséi legyetek!

2013. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!