Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 éves vagyok, diétázok egy...

30 éves vagyok, diétázok egy ideje, most 74 kg vagyok 168 cm-hez. Milyen mozgást ajánlanátok a diétám mellé, amit itthon végezhetek 2 gyerek mellett? Főleg csípő-comb problémás, a hasam szép. Köszönöm!

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 09:04
 1/6 anonim válasza:
szia én Rubint Réka videóját ajánlom neked :) én is ma kezdtem el diétázni :) meg mellette futás az a legjobb erre ha viszont kicsit oda figyelsz hogy esténként nem eszel meg próbálod egy időre a kenyeret elhagyni akkor hatásos a siker futás helyett jó ha mindennap sétálsz is a szabadban akár egy félóra hidd el sokat jelent ;) sok sikert
2013. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A sétát azt a 2 gyerek biztosítja. :)) Rubint Rékához Te vásároltál dvd-t vagy youtube-on nézed? Rá gondoltam én is egyébként.
2013. jún. 6. 09:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Ah köszike, akkor férjemet megbízom, hogy töltögessen. :P Nehéz elkezdeni az itthoni tornát, teremben jobban menne, de hát ez van. :)
2013. jún. 6. 09:19
 4/6 anonim válasza:
menni fog az csak légy kitartó ;) :D
2013. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
youtube-on keresd meg a fitnessblender csatornáját. angol nyelvű, de náluk van minden :))
2013. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!