Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az imént csúnyán összevesztem...

Az imént csúnyán összevesztem a párommal, egy kicsit rosszúl viselem, hogy mindig dolgozik és mégsincs pénzünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most nem akar mellettem aludni és azt mondta, hogy holnap elmegy. Nem a hisztim miatt hanem azért mert nem becsülöm semmire. Hogyan engeszteljem ki? (Csak normális válaszokat kérek!)
2013. szept. 13. 21:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
26%
Sehogy, menjen ha menni akar. Azt várja, hogy könyörögj. Miért nincs pénzetek amúgy?
2013. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs esélye jobb munkahelyre, akkor megértem, hogy kiakadt. Az én párom pék, nincs végzettsége, nagy szerencse, hogy egyáltalán van munkája, sehova máshova nem vennék fel. Sokat dolgozik, nincs itthon éjszaka, mégsem jutna eszembe szóvá tenni. Emellett minden erőmmel azon vagyok, hogy legalább én találjak egy jó állást, nekem van rá esélyem. De két szar fizuból is meglehet élni, igaz szerényen.
2013. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%

állandóan dolgozik és te cseszteted. Elunta.

Bujj mellé, simogasd, mondd, hogy szereted! mondd, hogy többé nem teszed!

2013. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Remélem te dolgozol azért, nem csak a pénzhiány miatt sírsz...


Kérj amúgy bocsánatot.

2013. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az én fizum elmegy az albérletre és a rezsire az ő keresetéből veszünk kaját. De rossz, hogy egy joghurtot vagy egy csokit nem tudok megvenni.
2013. szept. 13. 21:24
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Áh most bújt ki a szög a zsákból. Nem tudod magad kényeztetni ez a probléma, nem a pénzhiány.
2013. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
51%
Mennyit keres ? Lehet, hogy csak te kevesled, lehet sokat költötök kajára.
2013. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
42%

Mennyi a bevétel, mennyi a kiadás, ezt szépen füzetben vezetni, mik az extrák? Azokat kiiktatni!

Ne rinyálj te se! Hanem keress jobb melót!

2013. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ő most közmunkán van hétvégén pedig alkalmi munkákat vállal. A fizuja így kb 50000 forint de csak addig amíg az önkormányzatnál dolgozik.
2013. szept. 13. 21:33
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akármit mond a hosszútávú nélkülözés, az állandó pénzhiány, ráadásul úgy, hogy az ember gürizik is ezerrel, fáradt, nem jut egyről a kettőre, könnyen megviseli a kapcsolatot. Ilyenkor a legjobban a saját tehetetlenségünk a bosszantó, de egy idő után hajlamosak vagyunk úgy elkeseredni, hogy türelmetlenebbül reagálunk, idegesek vagyunk, olyasmit mondunk, amit nem kéne. Felhalmozódik a feszültség és előfordul, hogy úgy tör ki, ahogy nem lenne szabad.


Úgy veszem ki a kérdésedből, hogy ez nem állandó jelleggel van így, csak most lőttél túl a célon.

Ha amúgy jó a kapcsolatotok, erre nem lenne szabad, hogy rámenjen. Szerintem kérj bocsánatot (bár ezt gondolom, már megtetted) és mondd el neki, hogy nem gondoltad komolyan, hiszen akkor magadra is haragudhatnál, a te munkádból sincs annyi pénz, amennyi kellene, hogy többet költhessetek magatokra.

Beszéld meg vele, mi hozta ezt ki belőled és azt is, hogy megbántad, amit mondtál.

2013. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!