Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem a párommal,...

Összevesztem a párommal, hagyjam kicsit magában mérgelődni?

Figyelt kérdés

Összevesztünk, és mindenki (ő is én is) a saját igazunk mellett állunk ki. A párom családja szerint neki van igazam, az én családom szerint pedig nekem. Mindegy, nem ez a lényeg, mert tényleg nekem van igazam. (barátom nem akart elengedni valahova, és én mégis elmentem. Nem nagy dolog, barátnőmmel fodrászhoz, és ő jobban örült volna ha otthon maradok és az ő dolgait intézem, amihez ő lusta volt). Hívott ma vagy 3szor, apróbb dolgok miatt, hogy hol van pl az egyik irata meg hasonló dolgok miatt.

Annyira megsértődött, hogy szakításon gondolkozik. Lehet hogy csak zsarolni akar?

Mindenesetre szerintetek is az a legjobb, ha most egy ideig hagyom hagy mérgelődje ki magát?


2011. júl. 22. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak rossz napja volt. De azért fura, hogy egy ilyen kis apróságon kiakadt.
2011. júl. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindketten mérgelődjétek ki magatokat, gondolkodjatok el higgadtan, és az kérjen bocsánatot, aki előbb hibásnak érzi magát.
2011. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 agyfasztkapok válasza:
Szerintem semmi esetre se hagyd! maximum pár órát. Mind a ketten makacsok vagytok. Ugyan ez van nálunk is.. De mi már meg tanultuk hogy van amikor Én (fiú) és van amikor ő (lány) enged.. tudod. van ez a mondás hogy "okos enged szamár szenved" most engedj te. aztán legközelebb pedig ő. tudni fogja ha nem önző annyira és szeret.. Persze ha elnéz dolgokat néha.:)
2011. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd mérgelődni, és ha ilyen szarságok miatt szakít veled, akkor nem is szeret. Mellesleg milyen már az, hogy nem enged el barátnőzni, oké hogy egy pár vagytok, de attól még lehet, és kell lenni magánéletnek. Szerintem neked van igazad.
2011. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő sokkal makacsabb mint én. Akármikor összevesztünk apróságokon, mindig én volta az aki kereste őt. Pár napig bírtam csak várni, 2-3 napon belül mindig hívtam. Sosem látja be a hibáit!
2011. júl. 22. 17:49
 6/8 agyfasztkapok válasza:
50%
Hát akk nagyon nehéz eset.. talán ha össze gyűjtened az erőd és hagynád 1 kicsit. és megnézni hogy hogyan reagál. kiderülne belőle hogy szeret is-e.. mert az hogy csak lszar magyarul h mi van veled.. ő meg csak döglik.. mert elég bunkónak néz ki hogy össze vagytok veszve és fölhív hogy hol vannak az iratai.. nem akarok férfi társam ellen beszélni.. de utálom az ilyet.:/
2011. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

én ilyenkor mindig hagyom, hogy bosszankodjon csak, ha az neki jól esik. én nem fogom miatta felb...ni magam :)


párod elég uralkodó típus, ha még fodrászhoz sem enged el....

2011. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Mi az, hogy nem akart elengedni fodrászhoz? És hogy elmentél - naná, h elmentél- a szakításon gondolkodik? Máskor is ilyen hisztis? Szerintem hadd mérgelődne ki magát. Az én párom is szokott nevetséges dolgokon hisztizni, én mindig kivárom, hogy belássa, ha hülye...
2011. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!