Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a feladat...

Szerintetek mi lenne a feladata a páromnak a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés
Az én házamban lakunk, az én fiamat neveljük "együtt". Napi 12 órát dolgozik, hétvégén szabad, heti kétszer konditerembe jár. Fizet nekem havi 100 ezret, de én is leteszek ugyanennyit plusz még a gyerektartást és családipótlékot is. Mindemellett sajnos rám hárul az összes házimunka, kertgondozás, gyerekről való gondoskodás, ügyek intézése, heti egyszer sütök-főzök. Hétvégén besegít amiben kell, de nem viszi túlzásba és önállóan szinte semmit nem csinál. Szerintem úgy van vele, hogy az én házam én gyermekem. Szerintetek jól van ez így? Hogy folyton dolgoznom kell ahhoz, hogy rendben menjenek a dolgok? Igy nincs időm olvasni, élni a hobbymnak és többet foglalkozni a fiammal aki 12 éves.
2013. szept. 14. 02:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
12 órát dolgozik naponta, nem elég? Te nem hozol több pénzt, csak a gyerek. Biztosan kamu kérdés, nem létezhet ilyen nő!
2013. szept. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Máskor figyelmesebben olvass! Azt írtam én is leteszek ugyanennyit (100ezret!) plusz 37. Van munkahelyem nekem is képzeld! Olvasd már át mégegyszer ha rossz a szövegértésed!!!
2013. szept. 14. 03:03
 3/33 anonim ***** válasza:
21%

Olvasom, azt nem te teszed le. Szültél egy gyereket és annyi. Azt a gyerek teszi le. Értem én, tudod diploma ,eg minden. :D


Soha ne éljek ilyen nővel! Inkább haljak meg egyedül.

2013. szept. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
7%
Napi hány órát dolgozol 100 ezerért? 12-őt te is? Nem hiszem. Kis hobbista.
2013. szept. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Te tényleg ilyen hülye vagy??? 100 ezret én is megkeresek a munkahelyen ezen felül van a gyerektartás!!! Add össze ha tudod! 100+37 egyenlő 137!! Szóval van munkahelyem! Kár megszólalnod inkább aludj!
2013. szept. 14. 03:11
 6/33 anonim ***** válasza:
24%

Értem. 100+37


Ő annyit keres mint te, a maradék a gyerek pénze. Ő hoztam te szülted és kész. Azt nem te hozod.


Mit nem értesz? A férfi annyit keres amennyit te, még veled is van, neveli más vérét. Neked meg ez sem elég. Undorító!

2013. szept. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
25%

Írjam le ötször?


12 órát dolgozik naponta, nem elég? Te nem hozol több pénzt, csak a gyerek. Biztosan kamu kérdés, nem létezhet ilyen nő!


# 1/6 Időpont ma 02:58



Ha 5 gyereked volna akkor is csak annyit keresnél mint a férfi. Más hozza a többi pénzt. Van aki ebből él de ez nem a te kereseted.

2013. szept. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%

Ha a férjed heti 2x kondi terembe jár, akkor téged is megillet heti 2x szabadidő.


Próbáljátok úgy beosztani, hogy mindkettőtöknek legyen szabadideje. A férjed időben többet dolgozik a munkahelyén. Te gondolom 8 órát dolgozol. Így napi 4 órával többed marad, így tudod rendezni az egyéb dolgokat.


De arra ügyelj, hogy neked is maradjon szabadidőd, az neked is jár, nem csak a férjednek.


Amúgy milyen munka az olyan, ahol folyamatosan heti 5 nap 12 órát dolgoznak?

Mert ilyent nem lehet, ha csak nem vállalkozó.

2013. szept. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%
"Szerintem úgy van vele, hogy az én házam én gyermekem. Szerintetek jól van ez így?" - Kérdező, ha egyszer tényleg a te házad és a te gyereked... Nekem úgy tűnik, hogy még így is Te vagy a nyertese ennek a kapcsolatnak, mert ő simán tudna egymagának kosztot és kvártélyt szerezni 100 eFt-ből, Te nehezebben tartanád fenn a házat és kettőtöket 137 eFt-ből... Mit szeretnél még ebben a felállásban?
2013. szept. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként valami nincs jól nálatok.

Boldogok vagytok együtt? Vannak közös élményeitek? Vagy csak éltek egymás mellett?


Megjegyzem, mert írták, 100 ezerből nem lehet albérletben megélni, és akkor még ki sem szolgálják az illetőt, és nem intézik az ügyeit.


Én nem élnék így senkivel. Minek, ha csak aludni jár haza?

És normális embernek igen is van igénye kikapcsolódásra, olvasásra, színházba, akárhova járni. Milyen kapcsolat az, ahol nincsenek közös programok, élmények?

2013. szept. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!