Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal sokat veszekszem és...

Párommal sokat veszekszem és ilyenkor ő mindig azt mondja, hogy nem is szeretem. Mi vel bizonyítsam be, hogy ez nem igaz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kellene bizonygatnod...? Ha valami természetes nekünk, azt nem bizonygatjuk, mert annál rosszabb.

Azt azonban lehet, hogy nem ártana megbeszélni, hogy mi hiányzik valójában a párodnak.

Beszélgetés? Simogatás? Több együttlét? Talán a hiány miatt érzi úgy, hogy nem szereted eléggé.

2013. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Veszekedj kevesebbet!
2013. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a párod egy kishitű, önbizalom hiányos óvodás!

Felnőtt kapcsolatokban előfordul a veszekedés! Ez nem jelenti azt, hogy nem szereted!

De bizonygasd csak neki, hátha többször tud majd vele zsarolni!

2013. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért gondolja azt, hogy nem szeretem mert veszekszem vele a cigi miatt, azért mert nem borotválkozik rendszeresen.
2013. szept. 14. 14:30
 5/8 mantis religiosa ***** válasza:
Ha ilyen volt, mikor megismerted, akkor tudtad mit választasz. Ha később változott meg, annak derítsd ki az okát, és old(játok) meg!
2013. szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne veszekedj! Higgadtan, észérvekkel támaszd alá mit miért szeretnél nála elérni, és utána hagyj időt neki arra, hogy átértékelje és változtasson. Ha nem sikerül szépen lehet előről kezdeni. Lassú víz partot mos.
2013. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
jajj, te vagy a cigi miatt veszkedős??? miért kell amúgy hülyeségek miatt berágni?
2013. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, az észérvek hatásosabbak, mint a veszekedés.

Ha jól sejtem az ő érdekében is veszekedsz, hogy gondolhatja, hogy emiatt nem szereted?

Nekem az első gondolat, ami felvillant a kérdés olvasása után az az érzelmi zsarolás volt.

El lehet jutni arra a szintre, hogy inkább fel se hozod a kényes témákat, nehogy vita legyen belőlük, és szegény még azt higgye, hogy nem szereted.

Nekem nagyon fura, hogy egy-egy ilyen kis csip-csup dolog miatt valaki a kapcsolat alapvető értelmét kérdőjelezze meg. Szerintem ezt ő sem gondolhatja komolyan. Ha igen, akkor tényleg nagy gondok vannak az önértékelésével, vagy valami mással.

2013. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!