Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tehetnék, van megoldás?

Mégis mit tehetnék, van megoldás?

Figyelt kérdés
Teljesen egyedül élek.Senkim nincs.Korban már előre haladott vagyok.Három sztrokon vagyok túl.Félek a magánytól.Attól a legjobban,hogy egyszer magányosan csukom le majd a szemem.Szeretném ha valaki megosztaná velem hajlékomat,de a pár kereső oldalak sem hoztak eredményt.Tényleg így kell tengetnem az életem,magányosan?!Ez nem élet,vegetáció.Van valakinek esetleg egy használható ötlete?Mert én már kifogytam belőle.Már csak ebben az oldalban reménykedek,hogy segély kiáltásomra válasz érkezik.Privátban is írhatsz.Teljesen el vagyok keseredve,de reménykedem bennetek akik olvassátok ezt és válaszol.Külön kérem,most a trollok kíméljenek.
2013. szept. 14. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Csak ebben az oldalban? Hát az nem túl jó. Mivel a leghasznosabb infot itt úgysem tudod meg.

Amúgy őszintén ajánlom hogy nézz bele pár Forrai Ildikó adásba, youtubeon fent vannak. Sok jó tanácsot ad a "teremtéssel" kapcsolatban is.

A lélektv-t írd be youtubera, és ha rámész ott az új feltöltéseknél vannak a videoi. De az is jó ha a nevét írod be.

2013. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress sorstársakat,akik megértenek!Ez mindenféleképpen fontos lenne.AMúgy kívánom neked,hogy ne legyen még egyszer stroke-d!
2013. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány éves vagy? Nyugdíjas? Férfi vagy nő?

Én 46 évesen élek egyedül, egyelőre nem zavar, csupán az aggaszt, hogy mi lesz később.

2013. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
53 éves,férfi,kecskeméti lakos vagyok.Mint említettem sztrokom volt és a teljes bal oldalam lebénult.Ma már segédeszköz nélkül járok és mozgok.Rokkantságin kellene lennem,de állam bácsi úgy döntött,hiányzik 59 napom,ezért nem ad semmit.De szociális segélyt azt adott és most ő,ezért nagyon büszke.
2013. szept. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!