Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is rosszul esne ez az...

Másnak is rosszul esne ez az eset? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Adtam a páromnak a sporolt pénzböl hogy vegyen magának egy két dolgot. ugy volt hogy én is és e gyerekek is megyünk vele.Már tegnap ota mondogatom neki hogy elkéne menni beveásárolni de ö azt mondta amikor megyünk a piacra elintézzü!

Örültem hogy magával visz nagyon erre bejelenti a telefonba hogy nem tudok menni mert nem férek be a kocsiba mert 3.an vannak. és a gyereket nem tudtam eltenni sehova igy mondtam hogy nem megyek.

ha megbeszéljük miért csinálja ezt miért csap be???

egyépként soha sehova nem visz minket állandoan a gyerekek velem vannak jó lett volna hogyha ezt betartja.


2013. szept. 18. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nővelvqn és rá költi a pénzt is. Mennyit adtál neki? Lehet hogy a tessék lássék kedvéért majd vesz magának valami olcso piacost a csajnak meg a plázában egy szép ruhát és kufirc. Nem kellett volna pénzt adnod hanem azt hogy mnjetek és megveszed neki. Nekem az excsajom olyanokat megcsinalt hogy vettem neki 2 pár cipőt 20 ezerért még aznap visszavitte az egyiket és becserélte a pasijának egy másikra!!Meg velem vetette a söröket azt mondta magának veszi és a pasinak adta meg csokikat stb..pénzt kért albérletre aztan kiderült pasival lakik és elvitte a pasiját wellnesezni a pénzből. Téged csak kihasznál üdv a klubban!
2013. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Mi a kerdes?
2013. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem teljesen èrtem...miért vannak 3-an, miért nem férsz be, miért nem otthonrol mentetek, hogy jön ide a sporolt pènz, ès mièrt nem mèsz sehova? legalàbbis nekem ùgy tünt...leirtatak alapjan nekem tul kusza hogy dönteni tudjak.talàn nekedvvan igazad, de ez olyan mintha egy gyerek sirna mert nem kapott csokit
2013. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez nagyon rosszul esett ráadásul még azt is mondta hogy menj magadnak vásárolgatni ide oda.

azért ennyire semmibe néz engem.........

2013. szept. 18. 11:14
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
He?
2013. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

menjetek gyalog, vagy tömegközlekedve, és levan a gond....


máskor emg ha kell neki valami, ne pénzt adj, hanem vedd emg te!

2013. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem ezt az egészet. Miért adtál pénzt? Kik voltak hárman? zagyvaság az egész!
2013. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Hány évesek vagytok? Jó lenne ha tagolnád amit írsz!
2013. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

em arrol van szó hogy nem kaptam csokit hanem hogy mindig ugy intézi a dolgát hogy mi véletlenül se legyek ott és része a dolgoknak de amikor pénz kell jó vagyok?

Ezzel van a baj hogy kizár dolgokbol

2013. szept. 18. 11:22
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Elképzelhető, hogy ami neked ennyire fontos, azt ő egy apró kis semmiségnek tartja, és nem is tudja mennyire megbánt ezzel téged. Úgy tűnik, kicsit elmentek egymás mellett, ha ilyen kis ügyekből is ekkora dolog kerekedik nálatok. Mi lesz ha tényleg szembekerültök egy igazi problémával???

Javaslom beszélgessetek gyakrabban, ismerjétek meg jobban egymás igényeit, érzéseit. Őszintén és nyíltan egymás szemébe kell mondani mi a gond, együtt kell rá megoldást találni, és akkor ilyen kis dolgokból nem lesz sértődés.

2013. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!