Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy van...

Nessie Cullen kérdése:

Más is észrevette, hogy van olyan eset, ahol a helyesen válaszolót lepontozzák, a rosszul válaszolót meg fel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Persze

Volt olyan, hogy tök normális esetben adtam egy hasznos választ. Tele tanácsokkal. És hidd el nem volt közötte olyan amibe trágárul írtam volna, vagy valami oltári nagy baromságot...És le lettem pontozva. :)

2010. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Az egy dolog, hogy lepontoznak, de én pl. normális kérdésre normális választ adtam, mire az egyik IQ-bajnok lebunkózott- ezután pedig törölték a válaszomat, meg a bunkózó off-ját is!? Ez milyen?
2010. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is láttam ilyent, azért tettem fel a kérdést. az volt a címe: bella mitől sebesül meg a twilight 5. fejezetében? edward túl erősen szorította, azért... és valaki odaírta, hogy a gyereke miatt. és valaki meg a helyes választ. aki a rosszat írta, azt felpontozták, aki a jót, azt meg kioktatták.
2010. szept. 14. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
12%
nah én most mindenkit jelentettem :D eggyiekt csak le pontoztam :)
2010. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pofazoli válasza:
Ez szerintem a rivalizáció mioatta van h ne legyenek jobbak annál mint akui lepontoz.
2010. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez általában nálunk akkor szokott lenni, mikor a "sokattanulokezértatanárkedvencevagyok" stréberek hibáznak, és a tanár megsajnálja őket, na meg akkor mikor a "hülyevagyokdeatanárkedvenceésmindigmegsajnál" fajták pl.: 2 - est érdemelnek, de 3 - ast kapnak. akik meg közepesen tanulnak sehol ne mtartanak....
2015. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!